Grécko
15.01.01, 23 Let
11 951 $
15.01.01, 23 Let
11 951 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Michalis Sakellaridis vs. Bogdan Ionut Apostol - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Michalis Sakellaridis form & Bogdan Ionut Apostol form
Michalis Sakellaridis - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Demetris Azoides | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Leong Prickett | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-70, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lech Gontar | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Bolla | 1-6, 7-62, 6-0, Andrea Bolla - skreč | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Chirag Duhan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-4, 6-73, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Axel Frechet | 2-6, 6-2, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Khazime | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Abraham Asaba | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Zhao Zhao | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 6-1, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nyo Van Dyck | 2-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Fabien Salle | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Jozwicki | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Anthony Shumsky | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Thando Longwe-Smit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Deji Thomas-Smith | 1-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 7-64, 4-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu |
Bogdan Ionut Apostol - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 0-4, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 2-5, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 0-0, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Cengiz Aksu | 4-4, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Divij Sharan | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Leyton Rivera | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | - Bogdan Ionut Apostol - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Fajing Sun | 6-2, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Leo Borg | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Manuel Mazza | 6-74, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 1-2, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-2, 1-6, 3-4, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 0-2, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Leo Borg | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Marko Stakusic | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
08.04.22 2. kolo | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 0-6, 3-6 | detail zápasu |