ZÁPAS
04.02.18 | 2. kolo kval. | Bogdan Didenko | Vasil Yehorov | 3-4, - skreč | Egypt F4 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
30.06.97, 26 Let
30.06.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
22.09.88, 35 Let
22.09.88, 35 Let
Bogdan Didenko vs. Vasil Yehorov - Vzájemné zápasy
04.02.18 | 2. kolo kval. | Bogdan Didenko | Vasil Yehorov | 3-4, Vasil Yehorov - skreč | detail zápasu | Egypt F4 | tvrdý |
06.11.17 | 1. kolo kval. | Vasil Yehorov | Bogdan Didenko | 6-2, 5-7, 7-64 | detail zápasu | Tunisia F34 | antuka |
23.01.17 | 1. kolo kval. | Bogdan Didenko | Vasil Yehorov | 6-71, 6-3, 2-1, Vasil Yehorov - skreč | detail zápasu | Tunisia F3 | antuka |
Bogdan Didenko form & Vasil Yehorov form
Bogdan Didenko - poslední zápasy
Israel F11 - tvrdý | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 0-2, - Bogdan Didenko - skreč | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Andrea Bessire | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Olexiy Kolisnyk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F14 - tvrdý | ||||
18.04.18 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | Oscar Matias Leiva Biason - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Egypt F13 - tvrdý | ||||
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Antonio Muniz Hidalgo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Joao Giannella | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Egypt F12 - tvrdý | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Tom Pisane | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Qatar F3 - tvrdý | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Qatar F2 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Sid Donarski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F4 - tvrdý | ||||
05.02.18 kvalifik. | vs. Adrian Andrzejczuk | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 3-4, Vasil Yehorov - skreč | detail zápasu | |
Egypt F3 - tvrdý | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. David Poljak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F2 - tvrdý | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Zanetti | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
Tunisia F36 - antuka | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Giuseppe Caparco | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Pedro Munafo | 7-69, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F35 - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Giuseppe Caparco | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F34 - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 2-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Jannis Kahlke | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Amad Ahmed | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Vazha Shubladze | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ukraine F5 - antuka | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Illya Malyarchuk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.17 kvalifik. | vs. Gleb Alekseenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
30.08.17 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo | vs. Dmytro Badanov | 6-72, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F22 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F21 - tvrdý | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Juarez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Luke Issajenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Vasil Yehorov - poslední zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 2-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Andic | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Noah Merre | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Rocco Piatti | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Blazka | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Horia-Nicolae Marinescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Martin Zavaczki | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Eyal Shyovitz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Stelios Kokkalis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Razvan Baiant | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Martin Tishev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Bill Chan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Riccardo Tavilla | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Ferdi Tangal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 4-6, 2-6 | detail zápasu |