ZÁPAS
17.07.17 | 2. kolo kval. | Bogdan Didenko | Luke Issajenko | 6-4, 6-3 | Egypt F21 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
30.06.97, 26 Let
30.06.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kanada
05.04.99, 24 Let
05.04.99, 24 Let
Bogdan Didenko vs. Luke Issajenko - Vzájemné zápasy
17.07.17 | 2. kolo kval. | Bogdan Didenko | Luke Issajenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Egypt F21 | tvrdý |
Bogdan Didenko form & Luke Issajenko form
Bogdan Didenko - poslední zápasy
Israel F11 - tvrdý | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 0-2, - Bogdan Didenko - skreč | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Andrea Bessire | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Olexiy Kolisnyk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F14 - tvrdý | ||||
18.04.18 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | Oscar Matias Leiva Biason - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Egypt F13 - tvrdý | ||||
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Antonio Muniz Hidalgo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Joao Giannella | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Egypt F12 - tvrdý | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Tom Pisane | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Qatar F3 - tvrdý | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Qatar F2 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Sid Donarski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F4 - tvrdý | ||||
05.02.18 kvalifik. | vs. Adrian Andrzejczuk | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 3-4, Vasil Yehorov - skreč | detail zápasu | |
Egypt F3 - tvrdý | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. David Poljak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F2 - tvrdý | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Zanetti | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
Tunisia F36 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Pedro Munafo | 7-69, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Giuseppe Caparco | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F35 - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Giuseppe Caparco | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F34 - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 2-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Jannis Kahlke | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Amad Ahmed | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Vazha Shubladze | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ukraine F5 - antuka | ||||
04.09.17 kvalifik. | vs. Gleb Alekseenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Illya Malyarchuk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
30.08.17 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo | vs. Dmytro Badanov | 6-72, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F22 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F21 - tvrdý | ||||
17.07.17 kvalifik. | vs. Mattia Rossi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Juarez | 6-4, 6-0 | detail zápasu |
Luke Issajenko - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Carles Hernandez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 1-6, 1-4, - Luke Issajenko - skreč | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Anwar Elkamony | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Le Tian Wang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F45 - tvrdý | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Zakaria Ben Brahim | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F44 - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F43 - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Katliarov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F42 - tvrdý | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Nicolas Carlone | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F38 - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Sami Achour | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F37 - tvrdý | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Marco Zocastello | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F36 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Yash Vardhan Singh | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F33 - tvrdý | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F32 - tvrdý | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F31 - tvrdý | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F16 - tvrdý | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Quentin Gueydan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Portugal F15 - tvrdý | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Portugal F14 - tvrdý | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. George Foster | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Portugal F13 - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Terence Das | - Luke Issajenko - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Egypt F21 - tvrdý | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Bogdan Didenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F20 - tvrdý | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Junior A. Ore | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F19 - tvrdý | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F18 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F50 - tvrdý | ||||
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Alexandru Catalin Marasin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F49 - tvrdý | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Martin Iliev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F48 - tvrdý | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
10.03.14 2. kolo kval. | vs. Keelan Oakley | 1-6, 0-6 | detail zápasu |