ZÁPAS
20.11.13 | 2. kolo | Blaz Rola | Yasutaka Uchiyama | 6-4, 6-2 | Toyota Challenger | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Blaz Rola | Yasutaka Uchiyama | |
1. podání % | 38/52 (73%) | 28/42 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/38 (87%) | 22/28 (79%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/14 (43%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 14/42 (33%) | 13/52 (25%) |
Vyhrané body celkem | 53/94 (56%) | 41/94 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 4 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Blaz Rola vs. Yasutaka Uchiyama - Vzájemné zápasy
09.11.20 | 1. kolo | Blaz Rola | Yasutaka Uchiyama | 7-66, 6-4 | detail zápasu | Bratislava Challenger | tvrdý I. |
20.11.13 | 2. kolo | Blaz Rola | Yasutaka Uchiyama | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Toyota Challenger | koberec |
Blaz Rola form & Yasutaka Uchiyama form
Blaz Rola - poslední zápasy
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Timo Stodder | 6-711, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.23 | vs. Chris Rodesch | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Gerald Melzer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
15.07.23 semifinále | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Jakub Katuch | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Montechiarugolo Challenger - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.23 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.04.23 finále | vs. Adrien Gobat | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
29.04.23 semifinále | vs. Andrea Guerrieri | 6-70, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Maxence Beauge | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 6-74, 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Yasutaka Uchiyama - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Henri Squire | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Arthur Gea | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jakub Paul | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Dane Sweeny | 2-6, 1-3, - Yasutaka Uchiyama - skreč | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Christian Langmo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Matthew Hulme | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Alex Bolt | 7-67, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Marc Polmans | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo | vs. Jake Delaney | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Rio Noguchi | 2-6, 0-1, - Yasutaka Uchiyama - skreč | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-76, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 6-4, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
24.11.23 semifinále | vs. Yuta Shimizu | - Yasutaka Uchiyama - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
23.11.23 čtvrtfinále | vs. Li Tu | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.23 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-75, 7-65 | detail zápasu | |
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Yusaku Sugaya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Blake Ellis | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Rei Sakamoto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. August Holmgren | 6-78, 6-75 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 1-2, - Yasutaka Uchiyama - skreč | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Rinky Hijikata | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Omar Jasika | 6-3, 6-2 | detail zápasu |