Blake Ellis vs. Jim Walder 09.03.2020

Blake Ellis vs. Jim Walder 09.03.2020 - M15 Loule - porovnání

ZÁPAS

09.03.201. kolo kval.Blake Ellis Jim Walder 3-6, 6-4, 10-8 Portugal M15 Loule tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

10-8

Blake Ellis
Austrália
06.01.99, 21 Let




844
16
81 056 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
31.07.00, 19 Let







Jim Walder
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Blake Ellis vs. Jim Walder - Vzájemné zápasy

09.03.201. kolo kval.Blake EllisJim Walder3-6, 6-4, 10-8 detail zápasuPortugal M15 Loule tvrdý

Blake Ellis - poslední zápasy

Portugal M15 Loule - tvrdý
11.03.20
1. kolo
vs. Jakub Paul7-5, 2-6, 1-4, - Blake Ellis - skrečprohradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Maik Steiner6-3, 7-5 výhradetail zápasu
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Jim Walder3-6, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Leonardo Civita-Telles6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Portugal M15 Faro - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Louis Dussin5-7, 4-6 prohradetail zápasu
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Tom Clavel6-0, 6-1 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Bernardo Roque6-4, 6-2 výhradetail zápasu
02.03.20
kvalifik.
vs. Gianmarco Amatiste6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Portugal M15 Vale - tvrdý
28.02.20
čtvrtfinále
vs. Tiago Cacao5-7, 6-2, 3-6 prohradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Maverick Banes6-3, 1-6, 6-1 výhradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Riaan Du Toit6-4, 6-74, 6-2 výhradetail zápasu
Germany M15 Oberhaching - tvrdý I.
19.02.20
1. kolo
vs. Leandro Riedi3-6, 3-6 prohradetail zápasu
17.02.20
kvalifik.
vs. Linus Frost6-1, 6-2 výhradetail zápasu
16.02.20
2. kolo kval.
vs. Benedict Kurz6-4, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Olivier Rojas6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Australia Launceston Challenger - tvrdý
03.02.20
1. kolo
vs. Dayne Kelly2-6, 6-73 prohradetail zápasu
Australia Burnie Challenger - tvrdý
27.01.20
1. kolo
vs. Jason Murray Kubler4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Thailand M15 Nonthaburi - tvrdý
28.11.19
2. kolo
vs. Duckhee Lee3-6, 1-6 prohradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Adam El Mihdawy7-5, 3-6, 7-61 výhradetail zápasu
26.11.19
kvalifik.
vs. Daisuke Sumizawa6-3, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Bang Shuo Yin7-5, 6-3 výhradetail zápasu
24.11.19
2. kolo kval.
vs. Sergey Shipilov6-2, 2-0, Sergey Shipilov - skrečvýhradetail zápasu
Japan Yokkaichi Challenger - tvrdý
05.08.19
1. kolo
vs. Jumpei Yamasaki4-6, 4-6 prohradetail zápasu
China Chengdu Challenger - tvrdý
29.07.19
1. kolo
vs. Arjun Kadhe6-1, 3-6, 6-74 prohradetail zápasu
Thailand M25 Nonthaburi - tvrdý
26.07.19
čtvrtfinále
vs. Yuta Shimizu4-6, 6-75 prohradetail zápasu
25.07.19
2. kolo
vs. Matthew Christopher Romios6-74, 6-1, 7-64 výhradetail zápasu
23.07.19
1. kolo
vs. Palaphoom Kovapitukted6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Hongkong M25 Hong - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Xin Gao6-75, 4-6 prohradetail zápasu
Hongkong M25 Hong - tvrdý
05.06.19
1. kolo
vs. Yu Hsiou Hsu3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Thailand M25 Nonthaburi - tvrdý
31.05.19
čtvrtfinále
vs. Yu Hsiou Hsu5-7, 7-64, 1-6 prohradetail zápasu

Jim Walder - poslední zápasy

Portugal M15 Loule - tvrdý
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Blake Ellis6-3, 4-6, 8-10 prohradetail zápasu
Germany M15 Oberhaching - tvrdý I.
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Emilien Voisin4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Germany M25 Nussloch - koberec
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Karlo Cubelic6-3, 2-6, 10-5 výhradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Gasper Bezjak6-4, 6-2 výhradetail zápasu
20.01.20
kvalifik.
vs. Ryan Nijboer4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Sebastian Eguez4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Yeudy Villar4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Austin Ansari (USA)6-75, 3-6 prohradetail zápasu
Czech Republic M15 Olomouc - koberec
15.10.19
kvalifik.
vs. Christian Samuelsson3-6, 4-6 prohradetail zápasu
14.10.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Paty6-4, 3-6, 10-3 výhradetail zápasu
Germany M15 Bad - koberec
08.10.19
kvalifik.
vs. Tim Van Der Horst4-6, 0-6 prohradetail zápasu
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Piotr Galus6-2, 7-66 výhradetail zápasu
Romania M15 Targu - antuka
18.09.19
1. kolo
vs. Bogdan Borza5-7, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
Romania M15 Brasov - antuka
11.09.19
1. kolo
vs. Petru-Alexandru Luncanu4-6, 6-2, 4-6 prohradetail zápasu
Holland M15 Haren - antuka
27.08.19
kvalifik.
vs. Lasse Muscheites3-6, 5-7 prohradetail zápasu
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop2-6, 6-4, 10-5 výhradetail zápasu
Slovakia M15 Piestany - antuka
16.07.19
kvalifik.
vs. Zdenek Derkas5-7, 1-6 prohradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Janis Podzus6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Germany M15 Marburg - antuka
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Buvaysar Gadamauri6-73, 4-6 prohradetail zápasu
Germany M15 Kamen - antuka
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Flemming Peters6-4, 5-7, 10-6 výhradetail zápasu
24.06.19
kvalifik.
vs. Alexis Gautier1-6, 7-5, 4-10 prohradetail zápasu
Germany M15 Kaltenkirchen - antuka
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Tomas Jirousek2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Germany M15 Troisdorf - antuka
07.05.19
1. kolo
vs. Bart Van Den Berg6-3, 4-6, 5-7 prohradetail zápasu
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Vilislav Bonev6-0, 6-2 výhradetail zápasu
06.05.19
kvalifik.
vs. Simon Beaupain7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
30.04.19
kvalifik.
vs. Sandro Kopp6-3, 2-6, 13-15 prohradetail zápasu
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Amar Avdovic6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
22.04.19
1. kolo kval.
vs. Michalis Sakellaridis6-74, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Mert Naci Turker6-73, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
25.03.19
1. kolo kval.
vs. Luca Tomasetto0-6, 1-6 prohradetail zápasu
<