ZÁPAS
20.05.18 | 1. kolo kval. | Besir Durguti | Matteo Herrmann-Zunic | 7-5, 6-3 | Bosnia & | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Maced?nsko
19.08.93, 30 Let
14 205 $
19.08.93, 30 Let
14 205 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
29.12.98, 25 Let
29.12.98, 25 Let
Besir Durguti vs. Matteo Herrmann-Zunic - Vzájemné zápasy
20.05.18 | 1. kolo kval. | Besir Durguti | Matteo Herrmann-Zunic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Bosnia & | antuka |
Besir Durguti form & Matteo Herrmann-Zunic form
Besir Durguti - poslední zápasy
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Davud Amirov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 7-64, 6-77, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Mal Agushi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Jakub Paul | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Andre Biro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.22 2. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Andre Biro | 7-5, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Gengo Kikuchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. David Hough | 6-0, 4-1, David Hough - skreč | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Manuele Ferrari | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
01.10.21 2. kolo | vs. Louis Wessels | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Obrad Markovski | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.21 kvalifik. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Danilo Raicevic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandar Tomas | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Kijac | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Matteo Herrmann-Zunic - poslední zápasy
Serbia F5 - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Jovan Cirkovic | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F46 - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Alexandru Vasile Manole | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F44 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Martin Atanasov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Aleksa Djordjevic | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Roko Savin | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Ognjen Vasiljevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Lukas Vejvara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Adam Hecimovic | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
31.05.17 1. kolo | vs. Ioannis Stergiou | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F16 - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 1-1, - Matteo Herrmann-Zunic - skreč | detail zápasu | |
Croatia F8 - antuka | ||||
26.09.16 2. kolo kval. | vs. Grega Boh | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
31.05.16 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Darko Bojanovic | 5-7, 7-62, 5-7 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
19.05.16 2. kolo | vs. Frank Dancevic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.05.16 1. kolo | vs. Nebojsa Peric | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F15 - tvrdý | ||||
12.04.16 1. kolo | vs. Amir Weintraub | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F14 - tvrdý | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Jakub Wojcik | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F12 - tvrdý | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Aria Harajchi | 6-3, 2-0, Aria Harajchi - skreč | detail zápasu | |
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
16.03.16 1. kolo | vs. Aria Harajchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.16 2. kolo kval. | vs. Dani Andres Rodrigues Acosta | Dani Andres Rodrigues Acosta - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
14.03.16 kvalifik. | vs. Cosmin Ontica | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu |