ZÁPAS
21.04.17 | čtvrtfinále | Bernabe Zapata Miralles | Frederico Ferreira Silva | 6-3, 3-6, 7-66 | Portugal F7 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Bernabe Zapata Miralles | Frederico Ferreira Silva | |
1. podání % | 73/111 (66%) | 61/103 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 48/73 (66%) | 42/61 (69%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/38 (53%) | 21/42 (50%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 40/103 (39%) | 43/111 (39%) |
Vyhrané body celkem | 108/214 (50%) | 106/214 (50%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 1 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Bernabe Zapata Miralles vs. Frederico Ferreira Silva - Vzájemné zápasy
10.05.19 | 3. kolo | Bernabe Zapata Miralles | Frederico Ferreira Silva | 6-73, 7-67, 6-4 | detail zápasu | Braga Challenger | antuka |
18.03.19 | 1. kolo | Bernabe Zapata Miralles | Frederico Ferreira Silva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Lille Challenger | tvrdý I. |
21.04.17 | čtvrtfinále | Bernabe Zapata Miralles | Frederico Ferreira Silva | 6-3, 3-6, 7-66 | detail zápasu | Portugal F7 | antuka |
Bernabe Zapata Miralles form & Frederico Ferreira Silva form
Bernabe Zapata Miralles - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Laslo Djere | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Cristian Garin | 1-6, 7-63, 3-0, Cristian Garin - skreč | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 3-6, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Adam Walton | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Blake Ellis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Jeff Wolf | 1-6, 0-2, - Bernabe Zapata Miralles - skreč | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 2-6, - Bernabe Zapata Miralles - skreč | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 Rubber 1 | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.09.23 Rubber 1 | vs. Tomas Machac | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Novak Djokovic | 4-6, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Ethan Quinn | 6-4, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ben Shelton | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Andrey Rublev | 7-5, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
16.07.23 finále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 semifinále | vs. Cristian Garin | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Jakub Mensik | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.23 2. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Frederico Ferreira Silva - poslední zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Duarte Vale | 6-4, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Hynek Barton | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 7-62, 7-65 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. James McCabe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ryan Peniston | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lilian Marmousez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Antoine Bellier | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Darwin Blanch | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Arthur Fery | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Dali Blanch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Francisco Oliveira | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Liam Broady | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Daniel Cox | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Mayo | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
29.06.23 kvalifik. | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Emilio Gomez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 2-6, 2-6 | detail zápasu |