ZÁPAS
10.09.19 | 1. kolo | Benjamin Winter Lopez | Alejandro Garcia | 6-2, 6-4 | M25 Seville | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Benjamin Winter Lopez | Alejandro Garcia | |
1. podání % | 38/60 (63%) | 37/55 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/38 (74%) | 22/37 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/22 (45%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 26/55 (47%) | 22/60 (37%) |
Vyhrané body celkem | 64/115 (56%) | 51/115 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alejandro Garcia | |
0-0, 15-0 | ||
Benjamin Winter Lopez | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Benjamin Winter Lopez | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Alejandro Garcia | |
0-0 | ||
Benjamin Winter Lopez | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Alejandro Garcia | |
0-0 | ||
Benjamin Winter Lopez | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alejandro Garcia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Benjamin Winter Lopez | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Alejandro Garcia | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Benjamin Winter Lopez | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Alejandro Garcia | |
4-2 | Alejandro Garcia | |
0-0 | ||
Benjamin Winter Lopez | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Alejandro Garcia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Benjamin Winter Lopez | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
19.11.01, 22 Let
17 041 $
19.11.01, 22 Let
17 041 $
Benjamin Winter Lopez vs. Alejandro Garcia - Vzájemné zápasy
10.09.19 | 1. kolo | Benjamin Winter Lopez | Alejandro Garcia | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M25 Seville | antuka |
Benjamin Winter Lopez form & Alejandro Garcia form
Benjamin Winter Lopez - poslední zápasy
M15 Les - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Richard Zusman | 3-6, - Benjamin Winter Lopez - skreč | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Maxime Mora | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Gabriel Elicha Navas | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-71, - Benjamin Winter Lopez - skreč | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
25.08.23 semifinále | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Asier Civera Martinez | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Padro Parra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Mungia - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Xavi Matas Ortega | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Richard Zusman | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 7-66, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Gurb - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Pau Bosch Munoz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Lluc Pasqual | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Alejandro Garcia - poslední zápasy
M15 Norman - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Learner Tien | 6-4, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Iannis Miletich | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-2, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Javier Molino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Carles Hernandez | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Iannis Miletich | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 6-4, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
30.06.23 semifinále | vs. Henrique Rocha | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.23 čtvrtfinále | vs. Noah Lopez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Pablo Riva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Mungia - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 6-76, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Emilio Junior Sanchez Bronzetti | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 7-66, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.22 kvalifik. | vs. Nil Boixader Roca | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 6-75 | detail zápasu |