ZÁPAS
08.04.18 | 2. kolo kval. | Benjamin Pietri | Marcel Hornung | 6-3, 6-4 | Italy F7 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
16.04.98, 25 Let
16.04.98, 25 Let
Benjamin Pietri vs. Marcel Hornung - Vzájemné zápasy
08.04.18 | 2. kolo kval. | Benjamin Pietri | Marcel Hornung | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Italy F7 | antuka |
Benjamin Pietri form & Marcel Hornung form
Benjamin Pietri - poslední zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Luca Potenza | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 7-66, 7-63 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Daan Meijer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 3-6, 6-2, 13-11 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Sanad Bouhlel | Mohamed Sanad Bouhlel - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Milos Karol | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Leon Formella | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Andrin Casanova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Ulises Blanch | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Niccolo Ciavarella | 7-65, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Aleksei Mokrov | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Rae | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Michael Zhu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Jules Marie | 4-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Ioannis Xilas | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | Adrian Bodmer - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Przemyslaw Michocki | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Nazar Oliynykov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 4-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu |
Marcel Hornung - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicola Rispoli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 0-6, 4-5, - Marcel Hornung - skreč | detail zápasu | |
M15 Morelia - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Stefan Cooper | 0-6, 7-65, 10-7 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Gomez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Zapopan - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Rodolfo Jauregui Sainz De Rozas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Gregor Botchkov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Leon Formella | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Ole Bredschneijder | 3-6, 6-3, 17-15 | detail zápasu | |
21.08.22 2. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Jakub Wojcik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Eupen - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Arthur Fery | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Lennart Melzer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 4-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Esch/Alzette - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Lasne - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Wilfredo Gonzalez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Bart Van Den Berg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Mats Hermans | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Tomas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Belgium F7 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Maikel Borg | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Brady Draheim | 1-6, 2-6 | detail zápasu |