ZÁPAS
09.11.18 | semifinále | Benjamin Lock | Tyler Lu | 6-3, 6-4 | Mozambique F1 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Benjamin Lock | Tyler Lu | |
1. podání % | 30/52 (58%) | 37/59 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/30 (70%) | 18/37 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/22 (50%) | 10/22 (45%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 31/59 (53%) | 20/52 (38%) |
Vyhrané body celkem | 63/111 (57%) | 48/111 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Tyler Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Benjamin Lock | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Tyler Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Benjamin Lock | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Tyler Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Benjamin Lock | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Tyler Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Benjamin Lock | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Tyler Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Benjamin Lock | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Tyler Lu | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Benjamin Lock | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40 | ||
Benjamin Lock | 0-3 | |
0-0, 40-A[BP] | ||
Benjamin Lock | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Tyler Lu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Benjamin Lock | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Tyler Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Benjamin Lock | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
Benjamin Lock | 5-4 | |
0-0, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Benjamin Lock vs. Tyler Lu - Vzájemné zápasy
09.11.18 | semifinále | Benjamin Lock | Tyler Lu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Mozambique F1 | tvrdý |
Benjamin Lock form & Tyler Lu form
Benjamin Lock - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Tyler Lu - poslední zápasy
M25 Wuhan - tvrdý | ||||
10.05.19 čtvrtfinále | vs. Shuichi Sekiguchi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.05.19 2. kolo | vs. Yuanfeng Li | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 6-2, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Wuhan - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Ti Chen | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Kofu - tvrdý | ||||
18.03.19 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 3-5, - Tyler Lu - skreč | detail zápasu | |
M15 Tucson - tvrdý | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 4-6, 7-64, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Claremont - tvrdý | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Simon Freund | 7-5, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Los - tvrdý | ||||
02.01.19 1. kolo | vs. Logan Smith | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Samm Butler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Gabor Borsos | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Lance-Pierre Du Toit | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mozambique F2 - tvrdý | ||||
16.11.18 semifinále | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.18 čtvrtfinále | vs. Kelsey Stevenson | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.18 2. kolo | vs. Lluis Dolz | 6-3, 3-0, Lluis Dolz - skreč | detail zápasu | |
12.11.18 1. kolo | vs. Preston Brown | 6-77, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Mozambique F1 - tvrdý | ||||
09.11.18 semifinále | vs. Benjamin Lock | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.18 čtvrtfinále | vs. Isaac Stoute | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.18 2. kolo | vs. Simon Carr | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.18 1. kolo | vs. Jeremy Sonkin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Alec Deckers | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Nigeria F5 - tvrdý | ||||
11.10.18 čtvrtfinále | vs. Jack Draper | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.18 2. kolo | vs. Lucas Renard | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Nigeria F4 - tvrdý | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Tom Jomby | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. William Bushamuka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Joris De Loore | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Ronnie Schneider | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Gatineau Challenger - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu |