ZÁPAS
13.12.16 | 1. kolo | Benjamin Lock | Hunter Reese | 6-3, 5-7, 6-2 | Dominican Republic | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Benjamin Lock | Hunter Reese | |
1. podání % | 53/78 (68%) | 58/103 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 43/53 (81%) | 38/58 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/25 (44%) | 20/45 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/16 (31%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 45/103 (44%) | 24/78 (31%) |
Vyhrané body celkem | 99/181 (55%) | 82/181 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esa | 3 | 9 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
11.01.93, 31 Let
270 843 $
11.01.93, 31 Let
270 843 $
Benjamin Lock vs. Hunter Reese - Vzájemné zápasy
13.12.16 | 1. kolo | Benjamin Lock | Hunter Reese | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | Dominican Republic | tvrdý |
Benjamin Lock form & Hunter Reese form
Benjamin Lock - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Hunter Reese - poslední zápasy
Iasi Challenger - antuka | ||||
12.09.20 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
20.06.20 1. kolo | vs. James Cerretani | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.20 1. kolo | vs. Junior A. Ore | 7-5, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Patrick Daciek | 2-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Cleeve Harper | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Micah Braswell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Axel Geller | 6-2, 0-6, 8-3 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Spencer Brachman | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Patrick Daciek | 6-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.20 1. kolo | vs. Keaton Cullimore | 3-6, 6-3, 8-7 | detail zápasu | |
12.06.20 1. kolo | vs. Noah Schachter | 3-6, 7-5, 7-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
02.03.20 kvalifik. | vs. Gage Brymer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Dallas Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
03.02.20 kvalifik. | vs. Boris Arias | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Marko Stakusic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Hans Hach Verdugo | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Robert Galloway | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Alphen Challenger - antuka | ||||
03.09.17 1. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Anders Grinderslev | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Jeremy Tour | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.08.17 kvalifik. | vs. Matthew Dellavedova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
22.07.17 1. kolo kval. | vs. Gabor Borsos | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Netherlands F3 - antuka | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Thiemo de Bakker | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.17 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Hungary F3 - antuka | ||||
23.05.17 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Mate Cseresznyes | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.17 kvalifik. | vs. Santiago Alvarez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
13.12.16 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Dominican Republic - antuka | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Jose Olivares | 6-74, 3-6 | detail zápasu |