ZÁPAS
08.06.17 | 2. kolo | Benjamin Hannestad | Francis Casey Alcantara | 6-4, 6-3 | Singapore F3 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Benjamin Hannestad | Francis Casey Alcantara | |
1. podání % | 40/68 (59%) | 36/51 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/40 (68%) | 23/36 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/28 (64%) | 8/15 (53%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 20/51 (39%) | 23/68 (34%) |
Vyhrané body celkem | 65/119 (55%) | 54/119 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Dánsko
14.02.97, 27 Let
13 114 $
14.02.97, 27 Let
13 114 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Benjamin Hannestad vs. Francis Casey Alcantara - Vzájemné zápasy
08.06.17 | 2. kolo | Benjamin Hannestad | Francis Casey Alcantara | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Singapore F3 | tvrdý |
Benjamin Hannestad form & Francis Casey Alcantara form
Benjamin Hannestad - poslední zápasy
M25 Santo - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Azariah Rusher | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Evan Sharygin | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Photos Photiades (2003) | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 2-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Teun Rozenberg | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Aziz Kijametovic | 7-5, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Louis Quaynor | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Tom Hands | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.22 kvalifik. | vs. Anton Krondell | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Simon Freund | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Jeiden Saidizand | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Oscar Dahlberg | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.22 kvalifik. | vs. Alexandre Ruscica | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.22 2. kolo kval. | vs. Julius Augunas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Lorenzo Claverie | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Frederiksberg - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Lewie Lane | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Michael Redlicki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-63, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Francisco Vittar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Frederiksberg - antuka | ||||
07.08.21 semifinále | vs. Jonathan Mridha | 6-0, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.21 čtvrtfinále | vs. Johannes Ingildsen | 2-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Francis Casey Alcantara - poslední zápasy
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Shuichi Sekiguchi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Derek Pham | 1-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Aldhito Ramadhan Dwi Kurniawan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Suraj R Prabodh | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Pol Wattanakul | 6-77, 6-3, 13-15 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Gaston Corrales | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.22 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 5-7, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.22 1. kolo kval. | vs. Cesar Bourgois | 6-0, 6-76, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Austin - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Zachary Svajda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Eduardo Nava | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Eshan Talluri | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Christian Langmo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Colin Markes | 6-4, 6-73, 13-11 | detail zápasu | |
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
26.10.21 1. kolo kval. | vs. Isaiah Strode | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Adam Moundir | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Seif Adas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Michael Zhu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Muzammil Murtaza | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Pjontek | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Alexander Klintcharov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Dane Sweeny | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 7-5 | detail zápasu |