ZÁPAS
28.08.18 | 1. kolo | Benjamin Dhoe | Karl Friberg | 6-3, 6-2 | Belgium F10 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Benjamin Dhoe | Karl Friberg | |
1. podání % | 36/52 (69%) | 26/42 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/36 (69%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/16 (81%) | 9/16 (56%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 19/42 (45%) | 14/52 (27%) |
Vyhrané body celkem | 57/94 (61%) | 37/94 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Karl Friberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Benjamin Dhoe | 1-0 | |
Benjamin Dhoe | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Benjamin Dhoe | 2-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Karl Friberg | |
3-2 | Karl Friberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Benjamin Dhoe | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Karl Friberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Benjamin Dhoe | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Karl Friberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Benjamin Dhoe | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Benjamin Dhoe | 1-1 | |
0-0, 40-0 | ||
Benjamin Dhoe | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Benjamin Dhoe | 3-1 | |
Benjamin Dhoe | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Karl Friberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Benjamin Dhoe | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Benjamin Dhoe vs. Karl Friberg - Vzájemné zápasy
28.08.18 | 1. kolo | Benjamin Dhoe | Karl Friberg | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Belgium F10 | antuka |
Benjamin Dhoe form & Karl Friberg form
Benjamin Dhoe - poslední zápasy
M15 Duffel - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maia 1 - antuka | ||||
06.12.21 kvalifik. | vs. Lorenzo Bocchi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
17.10.21 kvalifik. | vs. Tim Sandkaulen | 6-73, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Eupen - antuka | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
27.08.21 čtvrtfinále | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Loic Cloes | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Joris De Loore | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.21 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Esch/Alzette - antuka | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Alexander Kotzen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Dominik Palan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 kvalifik. | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
03.06.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
01.04.21 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.03.21 1. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 7-63, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
23.02.21 kvalifik. | vs. Dennis Novikov | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
23.02.21 1. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
16.02.21 1. kolo kval. | vs. Peter Bertran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.12.20 1. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Amr Elsayed | 7-64, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.11.20 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-5, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
25.11.20 1. kolo | vs. Mathias Klimovicz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu |
Karl Friberg - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.11.23 finále | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
29.09.23 semifinále | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu |