ZÁPAS
10.09.18 | 2. kolo kval. | Bekkhan Atlangeriev | Skander Ben Abdallah | 7-5, 6-3 | Tunisia F31 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tunisko
02.10.00, 23 Let
02.10.00, 23 Let
Bekkhan Atlangeriev vs. Skander Ben Abdallah - Vzájemné zápasy
10.09.18 | 2. kolo kval. | Bekkhan Atlangeriev | Skander Ben Abdallah | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Tunisia F31 | tvrdý |
Bekkhan Atlangeriev form & Skander Ben Abdallah form
Bekkhan Atlangeriev - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Alexander Pundel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Kirill Kolganov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Adil Karakayev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Borys Zgola | 6-72, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-4, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Blake Ellis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. George Tsivadze | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Maxence Broville | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 7-61, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Yousef Khamis | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Tom Evans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bhilai - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Rishi Reddy | 6-74, 3-6 | detail zápasu |
Skander Ben Abdallah - poslední zápasy
Tunis Challenger - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Kyle Seelig | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Hitesh Yalamanchili | 4-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Alec Deckers | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Ali Alshati | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Agbesi Osei Antwi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 0-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Fortmann | 7-62, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Yannick Wunderlich | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Siddhant Banthia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.20 1. kolo | vs. Preston Brown | 4-6, 7-61, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.20 1. kolo | vs. Mousa Alkotop | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. William Binnie | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.19 kvalifik. | vs. Michael Zhu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Ameur Ben Hassen | 6-4, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 7-66, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-4, 0-6, 2-10 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Jad Kerkeni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Youssef Berrajah | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Alessandro Procopio | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Hamza Ben Yaacoub | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Boris Butulija | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Pietro Marino | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Nessime Chabaan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Adam Nagoudi | 1-6, 5-7 | detail zápasu |