ZÁPAS
03.11.19 | 1. kolo kval. | Bekkhan Atlangeriev | Anthony Turchi | 7-65, 3-6, 10-8 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
19.03.97, 27 Let
19.03.97, 27 Let
Bekkhan Atlangeriev vs. Anthony Turchi - Vzájemné zápasy
03.11.19 | 1. kolo kval. | Bekkhan Atlangeriev | Anthony Turchi | 7-65, 3-6, 10-8 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Bekkhan Atlangeriev form & Anthony Turchi form
Bekkhan Atlangeriev - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Alexander Pundel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Kirill Kolganov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Adil Karakayev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Borys Zgola | 6-72, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-4, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Blake Ellis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. George Tsivadze | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Maxence Broville | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 7-61, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Yousef Khamis | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Tom Evans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bhilai - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Rishi Reddy | 6-74, 3-6 | detail zápasu |
Anthony Turchi - poslední zápasy
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Vincent Schatzmann | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 3-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Jussi Salmio | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Tobias Smoliner | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Roan Jones | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 6-75, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 6-4, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Maxime Dubouch | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Roan Jones | 0-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Facundo Arias Bisso | 6-75, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Guerra Yuri Guerra Yuri | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ginefri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Michel Vernier | 7-65, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
10.05.21 kvalifik. | vs. Jacob Brumm | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Niklas Schell | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Yuichiro Inui | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Muzingaye Dickson Andile Sibanda | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-75, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Romain Gales | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Karlo Kranic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-2, 6-3 | detail zápasu |