ZÁPAS
20.08.19 | kvalifik. | Beibit Zhukayev | Artur Kulibaba | 6-1, 6-2 | M15 Minsk | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Beibit Zhukayev | Artur Kulibaba | |
1. podání % | 29/50 (58%) | 33/48 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/29 (83%) | 16/33 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/21 (38%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 27/48 (56%) | 18/50 (36%) |
Vyhrané body celkem | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esa | 6 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Beibit Zhukayev | 0-0 | |
1-0 | Artur Kulibaba | |
0-0 | ||
Beibit Zhukayev | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Artur Kulibaba | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Beibit Zhukayev | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Artur Kulibaba | |
Beibit Zhukayev | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Artur Kulibaba | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Beibit Zhukayev | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Artur Kulibaba | |
0-0 | ||
Beibit Zhukayev | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Artur Kulibaba | |
0-0 | ||
Beibit Zhukayev | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Artur Kulibaba | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
30.05.99, 24 Let
30.05.99, 24 Let
Beibit Zhukayev vs. Artur Kulibaba - Vzájemné zápasy
20.08.19 | kvalifik. | Beibit Zhukayev | Artur Kulibaba | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Minsk | tvrdý |
Beibit Zhukayev form & Artur Kulibaba form
Beibit Zhukayev - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. James Duckworth | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 7-64, 3-6, 0-5, - Beibit Zhukayev - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Hugo Gaston | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kicker | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Nishesh Basavareddy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Patrick Kypson | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Inaki Montes-De La Torre | 6-4, 7-68 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 7-61, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Xiaofei Wang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Egor Gerasimov | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Zhe Li | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
08.10.23 2. kolo | vs. Karen Khachanov | 6-71, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Dominik Palan | 7-66, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Jason Jung | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cary 1 - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
30.07.23 kvalifik. | vs. Keegan Smith | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Artur Kulibaba - poslední zápasy
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Ameur Ben Hassen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
20.10.19 2. kolo kval. | vs. William Grant | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Jing Long Weng | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jack Oswald | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Oleg Dolgosheyev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Robin Erik Parts | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
08.10.18 2. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Zhan Skindzer | 0-6, 6-1, 6-76 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Artsiom Bardzin | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hungary F7 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Hungary F6 - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.18 2. kolo kval. | vs. Jan Vehovec | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Michal Selecky | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu |