ZÁPAS
25.11.19 | 1. kolo kval. | Bautista Vilicich | Tobias Franco | 6-3, 6-3 | M15 Maldonado | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
26.12.01, 22 Let
26.12.01, 22 Let
Bautista Vilicich vs. Tobias Franco - Vzájemné zápasy
25.11.19 | 1. kolo kval. | Bautista Vilicich | Tobias Franco | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Maldonado | antuka |
Bautista Vilicich form & Tobias Franco form
Bautista Vilicich - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tomas Martinez | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Fadi Bidan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Clement Tabur | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Mathys Erhard | 5-7, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Arthur Gea | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 6-3, 6-71, 5-10 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Stolarik | Samuel Stolarik - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Joel Angel Lucero | 5-7, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Zeitune | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-70, 6-70 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Ramiro Amarilla | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Novo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Riva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Lucio Ratti | 6-2, 1-6, 15-13 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Tadeo Meneo | 1-6, 7-63, 12-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Riva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Tobias Franco - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Zamora | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
15.03.24 2. kolo | vs. Bruno Fernandez | 6-77, 6-73 | detail zápasu | |
15.03.24 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 3-0, Franco Roncadelli - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 kvalifik. | vs. Mateo Branc | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lautaro Pane | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Zeitune | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Mogi - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Henrique Costanzi De Brito | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
14.04.23 čtvrtfinále | vs. Ignacio Monzon | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.04.23 2. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Felipe Pinzon Moreno | 6-77, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Yahir Emiliano Moheno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
27.02.23 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Vittar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Rocco Valente | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Luca Nari | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vacaria - antuka | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 7-66, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lima - antuka | ||||
18.11.22 čtvrtfinále | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 3-6, 3-6 | detail zápasu |