ZÁPAS
23.04.18 | kvalifik. | Batyr Sapaev | Vadym Ursu | 6-1, 6-77, 6-2 | Uzbekistan F2 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Batyr Sapaev | Vadym Ursu | |
1. podání % | 66/102 (65%) | 66/102 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/66 (53%) | 37/66 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 23/36 (64%) | 14/36 (39%) |
Vyhrané break-bally | 7/18 (39%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 51/102 (50%) | 44/102 (43%) |
Vyhrané body celkem | 109/204 (53%) | 95/204 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 1 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Batyr Sapaev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Vadym Ursu | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Vadym Ursu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-0 | Vadym Ursu | |
0-0, 30-40 | ||
3-1 | Vadym Ursu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Batyr Sapaev | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Vadym Ursu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Vadym Ursu | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
0-1 | Vadym Ursu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Batyr Sapaev | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Vadym Ursu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Batyr Sapaev | 1-3 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Vadym Ursu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Batyr Sapaev | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Vadym Ursu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Batyr Sapaev | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Vadym Ursu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Batyr Sapaev | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Vadym Ursu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Batyr Sapaev | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8 | ||
6-77 |
3 | ||
0-0 | Vadym Ursu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Batyr Sapaev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Batyr Sapaev | 1-1 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Vadym Ursu | |
Batyr Sapaev | 3-1 | |
0-0, 40-15 | ||
Batyr Sapaev | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Batyr Sapaev | 4-2 | |
5-2 | Vadym Ursu | |
6-2 |
Uzbekist
24.07.91, 32 Let
24.07.91, 32 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Batyr Sapaev vs. Vadym Ursu - Vzájemné zápasy
23.04.18 | kvalifik. | Batyr Sapaev | Vadym Ursu | 6-1, 6-77, 6-2 | detail zápasu | Uzbekistan F2 | tvrdý |
Batyr Sapaev form & Vadym Ursu form
Batyr Sapaev - poslední zápasy
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Bekzat Usipbekov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Abdusamad Usmanov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
30.05.18 2. kolo | vs. Roman Safiullin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.05.18 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Aziz Dadabaev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Akbarmirzo Mamirov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Karshi Challenger - tvrdý | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Olimjon Nabiev | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Vadym Ursu | 6-1, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Roman Blokhin | 1-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Azizhon Turgunov | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Kutsenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
07.10.17 1. kolo kval. | vs. Amal Sultanbekov | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
01.10.17 2. kolo kval. | vs. Vladimir Ivanov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.17 1. kolo kval. | vs. Alexey Kedryuk | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
18.06.17 kvalifik. | vs. Dmitry Surchenko | 6-76, 7-61, 1-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Dzmitry Zhyrmont | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Sherzod Khomidov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Amal Sultanbekov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
31.05.17 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.17 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Sardor Pulatov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Karshi Challenger - tvrdý | ||||
06.05.17 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Daniiar Duldaev | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Vadym Ursu - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Luca Preda | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Kris Van Wyk | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Sander Jong | 6-2, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Kris Van Wyk | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Amr Elsayed | 6-78, 6-2, 3-0, Amr Elsayed - skreč | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Cedric Stanke | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Philip Henning | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Bernard Tomic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-63, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Ethan Quinn | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Noah Rubin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Evgeny Philippov | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Bor Artnak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Tim Ruehl | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 3-6 | detail zápasu |