ZÁPAS
28.11.17 | 1. kolo | Bastian Malla | Alexander Merino | 6-3, 6-1 | Chile F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Bastian Malla | Alexander Merino | |
1. podání % | 24/40 (60%) | 36/67 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/24 (92%) | 16/36 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/16 (50%) | 14/31 (45%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 37/67 (55%) | 10/40 (25%) |
Vyhrané body celkem | 67/107 (63%) | 40/107 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Peru
31.08.92, 31 Let
61 032 $
31.08.92, 31 Let
61 032 $
Bastian Malla vs. Alexander Merino - Vzájemné zápasy
28.11.17 | 1. kolo | Bastian Malla | Alexander Merino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Chile F2 | antuka |
Bastian Malla form & Alexander Merino form
Bastian Malla - poslední zápasy
M15 Sabadell - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 0-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
09.09.22 čtvrtfinále | vs. David Pichler | 7-66, 3-4, - Bastian Malla - skreč | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Gerard Planelles Ripoll | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Lorenzo Sciahbasi | 7-5, 6-73, - Bastian Malla - skreč | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Luciano Carraro | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Guayaquil - antuka | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-75, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Portoviejo - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Miguel Fernando Pereira | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Concepcion 2 - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Cristian Rodriguez | 5-7, 6-2, 2-0, - Bastian Malla - skreč | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
07.03.22 kvalifik. | vs. Facundo Juarez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Michel Vernier | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-6, - Bastian Malla - skreč | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.11.21 finále | vs. Cezar Cretu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.21 semifinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.21 čtvrtfinále | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-77, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.21 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.21 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
04.11.21 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Edoardo Zanada | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Timo Stodder | 4-6, 6-3, 0-3, - Bastian Malla - skreč | detail zápasu | |
26.10.21 1. kolo | vs. Stefano Battaglino | 6-73, 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Savva Polukhin | 6-3, 6-72, 0-2, - Bastian Malla - skreč | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
12.09.21 finále | vs. Mariano Navone | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.21 semifinále | vs. Oleksandr Ovcharenko | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.21 čtvrtfinále | vs. Savriyan Danilov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.09.21 2. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Alexander Merino - poslední zápasy
Concepcion Challenger - antuka | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Lucas Miedler | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Coquimbo Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Alejandro Mendoza | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
17.01.22 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Blumenau Challenger - antuka | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ambato Challenger - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 6-75, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
01.07.19 kvalifik. | vs. Davide Pontoglio | 0-6, 6-3, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ingarao | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Stefan Micov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Stefan Micov | 4-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Tobias Brutscher | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.04.19 kvalifik. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Scott Puodziunas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 0-5, - Alexander Merino - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Davydov | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Simon Carr | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F35 - tvrdý I. | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Dragos Constantin Ignat | 3-6, 4-6 | detail zápasu |