ZÁPAS
06.08.19 | kvalifik. | Bart Van Den Berg | Kody Pearson | 7-61, 6-2 | M15 Eupen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Bart Van Den Berg | Kody Pearson | |
1. podání % | 40/64 (63%) | 39/64 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/40 (80%) | 29/39 (74%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/24 (54%) | 5/25 (20%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/64 (47%) | 19/64 (30%) |
Vyhrané body celkem | 75/128 (59%) | 53/128 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Bart Van Den Berg | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Kody Pearson | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Bart Van Den Berg | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, 40-40 | ||
2-1 | Kody Pearson | |
0-0 | ||
Bart Van Den Berg | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-2 | Kody Pearson | |
0-0 | ||
Bart Van Den Berg | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Kody Pearson | |
0-0 | ||
Bart Van Den Berg | 4-4 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Kody Pearson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Bart Van Den Berg | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Kody Pearson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bart Van Den Berg | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 5-1 | ||
7-61 |
2 | ||
0-0 | Kody Pearson | |
Bart Van Den Berg | 0-1 | |
0-0, 15-0 | ||
Bart Van Den Berg | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-1 | Kody Pearson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bart Van Den Berg | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Kody Pearson | |
0-0 | ||
Bart Van Den Berg | 5-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Holandsko
25.07.93, 30 Let
15 901 $
25.07.93, 30 Let
15 901 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bart Van Den Berg vs. Kody Pearson - Vzájemné zápasy
06.08.19 | kvalifik. | Bart Van Den Berg | Kody Pearson | 7-61, 6-2 | detail zápasu | M15 Eupen | antuka |
Bart Van Den Berg form & Kody Pearson form
Bart Van Den Berg - poslední zápasy
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alvaro Lopez San Martin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Julian Cash | 5-7, 1-0, - Bart Van Den Berg - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Dennis Uspensky | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Ahmed Mounir | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Pierre Delage | 6-76, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Luca Prevosto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Victor Ernaelsteen | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Gabriel Petit | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Michael Geerts | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Benoit Lanckohr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Kody Pearson | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
19.07.19 čtvrtfinále | vs. David Pichler | 6-75, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Marburg - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 6-3, 6-73, 11-9 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Lucas Hellfritsch | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Den - antuka | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Igor Sijsling | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.19 kvalifik. | vs. Alec Deckers | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Maico Egbers | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Jaume Pla Malfeito | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Kody Pearson - poslední zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Alex Bolt | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. James Watt | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Thomas Fancutt | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Luke Sorensen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Shintaro Imai | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tomislav Edward Papac | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Linang Xiao | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Linghao Zhang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Koki Matsuda | 4-6, 6-711 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Blake Mott | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. James Watt | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Blake Mott | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Corey Gaal | 2-0, Corey Gaal - skreč | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Seon Yong Han | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Maximus Jones | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Francois Musitelli | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |