ZÁPAS
16.02.20 | 1. kolo kval. | Bart Stevens | Johannus Monday | 4-6, 6-1, 10-7 | M25 Glasgow | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Bart Stevens | Johannus Monday | |
1. podání % | 41/64 (64%) | 41/59 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/41 (78%) | 27/41 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/23 (57%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 24/59 (41%) | 19/64 (30%) |
Vyhrané body celkem | 69/123 (56%) | 54/123 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Bart Stevens | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Johannus Monday | |
0-0 | ||
Bart Stevens | 1-1 | |
2-1 | Johannus Monday | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Bart Stevens | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Johannus Monday | |
0-0 | ||
Bart Stevens | 2-4 | |
3-4 | Johannus Monday | |
Bart Stevens | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-5 | Johannus Monday | |
0-0 | ||
4-6 |
2 | ||
Bart Stevens | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Johannus Monday | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Bart Stevens | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Johannus Monday | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
4-1 | Johannus Monday | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Bart Stevens | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Johannus Monday | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1, 6-2, 6-3, 7-3, 8-3, 8-4, 9-6 | ||
10-7 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Bart Stevens vs. Johannus Monday - Vzájemné zápasy
16.02.20 | 1. kolo kval. | Bart Stevens | Johannus Monday | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | M25 Glasgow | tvrdý I. |
Bart Stevens form & Johannus Monday form
Bart Stevens - poslední zápasy
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Concepcion 2 - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Onder Balci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Luca Staeheli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Dan Added | 0-6, 6-711 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Clay Crawford | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Luke Johnson | 2-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Johannus Monday | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-0, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Johannus Monday - poslední zápasy
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jacob Fearnley | 6-2, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alex Martinez | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 7-65, 6-72 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Fery | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Ewen Lumsden | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. William Jansen | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Joshua Goodger | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Henry Searle | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
21.07.23 semifinále | vs. Luke Saville | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
20.07.23 čtvrtfinále | vs. Ryan James Storrie | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Devin Badenhorst | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Finn Murgett | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Patrick Brady | 2-2, - Johannus Monday - skreč | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Radu Albot | 6-3, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Mili Poljicak | 3-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Ilkley Challenger - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tráva | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. James McCabe | 6-713, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
12.10.22 2. kolo | vs. Ben Jones | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
30.09.22 semifinále | vs. Karl Friberg | 6-78, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.22 čtvrtfinále | vs. Valentin Royer | 7-64, 6-3 | detail zápasu |