ZÁPAS
08.10.18 | kvalifik. | Bart Stevens | Giuseppe La Vela | 6-3, 6-1 | Turkey F31 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Bart Stevens | Giuseppe La Vela | |
1. podání % | 31/47 (66%) | 24/45 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/31 (71%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 28/45 (62%) | 16/47 (34%) |
Vyhrané body celkem | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Bart Stevens vs. Giuseppe La Vela - Vzájemné zápasy
08.10.18 | kvalifik. | Bart Stevens | Giuseppe La Vela | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Turkey F31 | antuka |
Bart Stevens form & Giuseppe La Vela form
Bart Stevens - poslední zápasy
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Concepcion 2 - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Onder Balci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Luca Staeheli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Dan Added | 0-6, 6-711 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Clay Crawford | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Luke Johnson | 2-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Johannus Monday | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-0, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Giuseppe La Vela - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Mariano Tammaro | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Hong-Lin Fu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Yanaki Milev | 5-7, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 finále | vs. Yanaki Milev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Kaya Arinc | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Agustin Eduardo Cuellar Lorberg | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-1, 7-68 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 čtvrtfinále | vs. Gianmarco Ferrari | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Mariano Tammaro | 6-2, 6-0 | detail zápasu |