ZÁPAS
03.10.19 | 2. kolo | Bart Stevens | Cayetano March | 6-3, 6-4 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Bart Stevens | Cayetano March | |
1. podání % | 39/59 (66%) | 29/58 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/39 (85%) | 18/29 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/20 (55%) | 17/29 (59%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/58 (40%) | 15/59 (25%) |
Vyhrané body celkem | 67/117 (57%) | 50/117 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 9 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Cayetano March | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
Bart Stevens | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Cayetano March | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Bart Stevens | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Cayetano March | |
0-0 | ||
Bart Stevens | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Cayetano March | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Bart Stevens | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Cayetano March | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Bart Stevens | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Cayetano March | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bart Stevens | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Cayetano March | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bart Stevens | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Cayetano March | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Bart Stevens | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Cayetano March | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Bart Stevens | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Cayetano March | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Bart Stevens vs. Cayetano March - Vzájemné zápasy
03.10.19 | 2. kolo | Bart Stevens | Cayetano March | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Bart Stevens form & Cayetano March form
Bart Stevens - poslední zápasy
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Concepcion 2 - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Onder Balci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Luca Staeheli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Dan Added | 0-6, 6-711 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Clay Crawford | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Luke Johnson | 2-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Johannus Monday | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-0, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Cayetano March - poslední zápasy
M15 Zahra - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Alex Knaff | - Cayetano March - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Aurel Ciocanu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Jesse Flores | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Daniel Lara Salmeron | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Kalman L. Boyd | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Takahiro Kubo | 2-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. David Naharro | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Abramov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Pau Bosch Munoz | 7-5, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Samuele Pieri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Manuel Mazza | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Felix Corwin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 6-74, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Alexandre Reco | 6-3, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Juan Estevez | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Rocco Piatti | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Lucio Carnevalle | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 4-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu |