ZÁPAS
25.01.18 | 2. kolo | Baptiste Crepatte | Luca Margaroli | 6-4, 7-5 | France F3 | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Baptiste Crepatte | Luca Margaroli | |
1. podání % | 38/64 (59%) | 41/69 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/38 (71%) | 28/41 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/26 (73%) | 12/28 (43%) |
Vyhrané break-bally | 3/11 (27%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 29/69 (42%) | 18/64 (28%) |
Vyhrané body celkem | 75/133 (56%) | 58/133 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa | 3 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Baptiste Crepatte vs. Luca Margaroli - Vzájemné zápasy
25.01.18 | 2. kolo | Baptiste Crepatte | Luca Margaroli | 6-4, 7-5 | detail zápasu | France F3 | koberec |
Baptiste Crepatte form & Luca Margaroli form
Baptiste Crepatte - poslední zápasy
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
10.03.22 2. kolo | vs. Axel Garcian | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.22 1. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.22 čtvrtfinále | vs. Tak Khunn Wang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.22 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.22 1. kolo | vs. Alex Knaff | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Biel - tvrdý I. | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 7-5, 6-72 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.21 kvalifik. | vs. Filip Cristian Jianu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Jules Okala | 5-7, 7-63, 3-0, Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Aleksander Orlikowski | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo | vs. Vlad Victor Cornea | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
05.03.21 čtvrtfinále | vs. Andrew Paulson | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.21 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.21 1. kolo | vs. Michal Novansky | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Villena - tvrdý | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Emilio Nava | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
21.01.21 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.21 1. kolo | vs. Alen Avidzba | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.21 čtvrtfinále | vs. Dan Added | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.21 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.01.21 1. kolo | vs. Marc Othman Ktiri | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.21 2. kolo | vs. Karlis Ozolins | - | detail zápasu | |
05.01.21 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 6-74, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.20 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Jelle Sels | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.20 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Luca Margaroli - poslední zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Rafael Matos | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Gian Gruenig | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
31.12.19 1. kolo | vs. Reece Falck | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
20.07.19 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Recanati Challenger - tvrdý | ||||
01.07.19 kvalifik. | vs. Samuele Ramazzotti | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.19 kvalifik. | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Nanchang Challenger - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Andrew Harris | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.19 kvalifik. | vs. Ivan Kosec | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
18.03.19 kvalifik. | vs. Harri Heliovaara | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - tvrdý | ||||
01.10.18 kvalifik. | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Manafov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Tak Khunn Wang | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Yannick Hanfmann | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Pietro Rondoni | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Marburg Challenger - antuka | ||||
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Karshi Challenger - tvrdý | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-3, 6-2 | detail zápasu |