ZÁPAS
15.02.20 | semifinále | Aziz Kijametovic | Moez Echargui | 6-3, 6-3 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Aziz Kijametovic | Moez Echargui | |
1. podání % | 24/52 (46%) | 41/60 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/24 (79%) | 25/41 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/28 (61%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/60 (47%) | 16/52 (31%) |
Vyhrané body celkem | 64/112 (57%) | 48/112 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Moez Echargui | |
0-0, 0-15, 30-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aziz Kijametovic | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Moez Echargui | |
Aziz Kijametovic | 3-1 | |
3-2 | Moez Echargui | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-2 | Moez Echargui | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Aziz Kijametovic | 4-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Moez Echargui | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Aziz Kijametovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Moez Echargui | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Aziz Kijametovic | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Moez Echargui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Aziz Kijametovic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Moez Echargui | |
0-0 | ||
Aziz Kijametovic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Moez Echargui | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aziz Kijametovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Aziz Kijametovic vs. Moez Echargui - Vzájemné zápasy
19.02.20 | 1. kolo | Moez Echargui | Aziz Kijametovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
15.02.20 | semifinále | Aziz Kijametovic | Moez Echargui | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Aziz Kijametovic form & Moez Echargui form
Aziz Kijametovic - poslední zápasy
M15 Doboj - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bath - tvrdý I. | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Toby Martin | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
16.01.23 kvalifik. | vs. James Davis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Sahej Maker | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.22 čtvrtfinále | vs. Robert Strombachs | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.22 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Jake Bhangdia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Raphael Rousson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Vincent Knoess | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.22 kvalifik. | vs. Benjamin Hannestad | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Alex Knaff | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Joe Tyler | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Rankin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Karl Friberg | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Fabio Nestola | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.22 finále | vs. Kalin Ivanovski | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.22 semifinále | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.22 čtvrtfinále | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.08.22 2. kolo | vs. Boris Butulija | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Linang Xiao | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-3, - Aziz Kijametovic - skreč | detail zápasu | |
31.05.22 kvalifik. | vs. Andre Biro | 7-5, 7-5 | detail zápasu |
Moez Echargui - poslední zápasy
New Delhi - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Felix Gill | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Stefano Napolitano | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-75, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Arjun Kadhe | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Cyril Vandermeersch | 7-68, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Arthur Weber | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Lukas Pokorny | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Aunion | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Joao Sousa | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 1-6 | detail zápasu |