ZÁPAS
22.12.17 | čtvrtfinále | Aziz Dougaz | Marco Bortolotti | 4-6, 6-3, 7-5 | Tunisia F40 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Aziz Dougaz | Marco Bortolotti | |
1. podání % | 63/96 (66%) | 77/97 (79%) |
Vyhrané body z 1.podání | 48/63 (76%) | 44/77 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/33 (30%) | 11/20 (55%) |
Vyhrané break-bally | 6/16 (38%) | 5/9 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 42/97 (43%) | 38/96 (40%) |
Vyhrané body celkem | 100/193 (52%) | 93/193 (48%) |
Dvojchyby | 10 | 3 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Aziz Dougaz vs. Marco Bortolotti - Vzájemné zápasy
22.12.17 | čtvrtfinále | Aziz Dougaz | Marco Bortolotti | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | Tunisia F40 | antuka |
Aziz Dougaz form & Marco Bortolotti form
Aziz Dougaz - poslední zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Matteo Fondriest | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
14.04.24 finále | vs. Sandro Kopp | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
13.04.24 semifinále | vs. Edas Butvilas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Jerome Kym | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
01.04.24 1. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-4, 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Dino Prizmic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ryan Peniston | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-1, Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Liam Broady | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 1-4, - Aziz Dougaz - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Alberto Bronzetti | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Yanki Erel | 6-1, 2-0, Yanki Erel - skreč | detail zápasu | |
26.11.23 finále | vs. Alberto Barroso Campos | 6-73, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Jelle Sels | 4-0, Jelle Sels - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Daniel Masur | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Charles Broom | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Marco Bortolotti - poslední zápasy
Oeiras 2 - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Aldin Setkic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
05.08.21 čtvrtfinále | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.21 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.08.21 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Biella 7 - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
11.05.21 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.21 kvalifik. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Pol Toledo Bague | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.21 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.01.21 1. kolo | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
28.11.20 semifinále | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.20 čtvrtfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.20 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.20 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 7-63, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villena - antuka | ||||
17.11.20 1. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
12.11.20 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.20 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Parma Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.20 1. kolo kval. | vs. Stefano Napolitano | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 1-6 | detail zápasu |