ZÁPAS
06.08.18 | kvalifik. | Sagadat Ayap | Gleb Alekseenko | 6-4, 6-3 | Russia F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Sagadat Ayap | Gleb Alekseenko | |
1. podání % | 41/53 (77%) | 45/60 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/41 (63%) | 20/45 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/12 (33%) | 8/15 (53%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 3/3 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 32/60 (53%) | 23/53 (43%) |
Vyhrané body celkem | 62/113 (55%) | 51/113 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Gleb Alekseenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sagadat Ayap | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Gleb Alekseenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sagadat Ayap | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Sagadat Ayap | 4-2 | |
Sagadat Ayap | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Gleb Alekseenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sagadat Ayap | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Gleb Alekseenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Sagadat Ayap | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Gleb Alekseenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sagadat Ayap | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Gleb Alekseenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sagadat Ayap | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Gleb Alekseenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sagadat Ayap | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Gleb Alekseenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sagadat Ayap vs. Gleb Alekseenko - Vzájemné zápasy
06.08.18 | kvalifik. | Sagadat Ayap | Gleb Alekseenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Russia F5 | antuka |
27.04.15 | 1. kolo | Gleb Alekseenko | Sagadat Ayap | 6-75, 7-5, 7-5 | detail zápasu | Kazakhstan F4 | antuka |
Sagadat Ayap form & Gleb Alekseenko form
Sagadat Ayap - poslední zápasy
M25 Nur - tvrdý | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.21 kvalifik. | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 0-5, - Sagadat Ayap - skreč | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 6-2, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
02.02.21 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Iiro Vasa | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Youssef Sadek | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Alastair Gray | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 5-7, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jamie Vance | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Mateus Alves | 0-6, 0-3, - Sagadat Ayap - skreč | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Murphy Cassone | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michael Shabaz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Timur Khabibulin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Gleb Alekseenko - poslední zápasy
Turkey F29 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Ramy Labna | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Jim Walder | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Dominik Nazaruk | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Philipp Sikorski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Semen Burlachenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
19.08.18 kvalifik. | vs. Vladislav Dubinsky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Polyakov | 7-67, Vladimir Polyakov - skreč | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Vladislav Dubinsky | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Andrey Vorobyev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Andrey Uvarov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Colin Palmer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Dominik Nazaruk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F18 - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F17 - antuka | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Nick Cmager | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F16 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Linus Krohn | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F15 - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F13 - antuka | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Felix Hutt | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F12 - antuka | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Saffratti | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F8 - tvrdý | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Evan Hoyt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Egypt F6 - tvrdý | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Fabien Salle | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F5 - tvrdý | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | - Gleb Alekseenko - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Turkey F3 - tvrdý | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-4 | detail zápasu |