ZÁPAS
18.10.17 | 1. kolo | Augusto Laranja | Artur Kulibaba | 7-66, 6-3 | Turkey F39 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Augusto Laranja | Artur Kulibaba | |
1. podání % | 65/91 (71%) | 44/75 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 44/65 (68%) | 25/44 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/26 (27%) | 12/31 (39%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 38/75 (51%) | 40/91 (44%) |
Vyhrané body celkem | 89/166 (54%) | 77/166 (46%) |
Dvojchyby | 8 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
30.05.99, 24 Let
30.05.99, 24 Let
Augusto Laranja vs. Artur Kulibaba - Vzájemné zápasy
18.10.17 | 1. kolo | Augusto Laranja | Artur Kulibaba | 7-66, 6-3 | detail zápasu | Turkey F39 | antuka |
Augusto Laranja form & Artur Kulibaba form
Augusto Laranja - poslední zápasy
Brazil F2 - antuka | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Rafael Matos | 2-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Fermin Tenti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Brazil F1 - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Rafael Matos | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.18 kvalifik. | vs. Gustavo De Oliveira Cruz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Asdrubal Gobernate | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Argentina F12 - antuka | ||||
06.12.17 2. kolo | vs. Martin Cuevas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.17 1. kolo | vs. Marcos Castares | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Brazil F4 - antuka | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Felipe Assuncao Garla | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Antonio Pruner Neto | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Asdrubal Gobernate | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Vinicius Ono | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Brazil F3 - antuka | ||||
23.11.17 2. kolo | vs. Jose Pereira | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.17 1. kolo | vs. Andre Luiz Cezar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Pedro Ferrari Maciel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Christian Oliveira | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Tommaso Roggero | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
19.10.17 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.17 1. kolo | vs. Artur Kulibaba | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.17 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Mircea George Marin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
11.10.17 1. kolo | vs. Peter Torebko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-710, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.17 kvalifik. | vs. Stefan Vujic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Naoki Takeda | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Artur Kulibaba - poslední zápasy
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Ameur Ben Hassen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
20.10.19 2. kolo kval. | vs. William Grant | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Jing Long Weng | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jack Oswald | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Oleg Dolgosheyev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Robin Erik Parts | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
08.10.18 2. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Zhan Skindzer | 0-6, 6-1, 6-76 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Artsiom Bardzin | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hungary F7 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Hungary F6 - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.18 2. kolo kval. | vs. Jan Vehovec | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Michal Selecky | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu |