ZÁPAS
17.06.19 | 1. kolo kval. | Arturs Lazdins | Xin Hu | 6-1, 6-0 | M25 Hengyang | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Arturs Lazdins | Xin Hu | |
1. podání % | 24/37 (65%) | 21/38 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/24 (79%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/13 (77%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 23/38 (61%) | 8/37 (22%) |
Vyhrané body celkem | 52/75 (69%) | 23/75 (31%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 4 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Xin Hu | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arturs Lazdins | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Xin Hu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arturs Lazdins | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Xin Hu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arturs Lazdins | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Xin Hu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Arturs Lazdins | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Xin Hu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arturs Lazdins | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Xin Hu | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arturs Lazdins | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Xin Hu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Lotyšsko
09.04.97, 26 Let
11 760 $
09.04.97, 26 Let
11 760 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Čína
17.04.97, 26 Let
17.04.97, 26 Let
Arturs Lazdins vs. Xin Hu - Vzájemné zápasy
17.06.19 | 1. kolo kval. | Arturs Lazdins | Xin Hu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M25 Hengyang | tvrdý |
Arturs Lazdins form & Xin Hu form
Arturs Lazdins - poslední zápasy
M25 Ust - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Kazuma Kawachi | 6-2, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Jie-Ming Pai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Taisei Ichikawa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Chattarin Wareesri | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kunshan - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Sheng Tang | 6-1, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Garrett Johns | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hengyang - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Sheng Hao Zhou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Ang Ji | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Xin Hu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Ching Wah Wai | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Ching-Mou Yu | 6-3, 1-6, 13-15 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Jeroen Boer | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Vorachon Rakpuangchon | 6-75, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Tanakorn Srirat | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Anton Chekhov | 6-78, 0-1, - Arturs Lazdins - skreč | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 7-66, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Karl Fredrik Utheim | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Noah Thurner | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Paolo Dagnino | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Abdallah Rabie | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Belal Abou Taleb | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Anze Arh | 7-5, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Christian Saidi Otupio | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Xin Hu - poslední zápasy
M25 Guiyang - tvrdý | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Xiaoyin Yang | 7-5, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Yitao Cao | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chuxiangyu Li | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Weitao Xu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jung Ho Shin | 7-5, 6-71, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Moritz Pfaff | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Kaiwei Wang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Samuel Beren | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-3, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Matvey Khomentovskiy | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Qun Gao | 6-4, Qun Gao - skreč | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Qujing - tvrdý I. | ||||
07.07.19 1. kolo kval. | vs. Zhou Mingzhou | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kunshan - tvrdý | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Bingyu Yu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Runyu Zhao | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Hengyang - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Arturs Lazdins | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vietnam F5 - tvrdý | ||||
27.10.18 2. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vietnam F4 - tvrdý | ||||
20.10.18 2. kolo kval. | vs. George Botezan | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Barnaby Smith | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Sota Tani | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
China F11 - tvrdý | ||||
15.07.18 kvalifik. | vs. Wai Yu Kai | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Lewei Cai | 3-6, 7-5, 2-0, Lewei Cai - skreč | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Zhengan Sun | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
China F8 - tvrdý | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Francis Casey Alcantara | 0-6, 2-6 | detail zápasu |