ZÁPAS
05.07.17 | 2. kolo | Artur Shakhnubaryan | Ivan Davydov | 6-2, 6-3 | Russia F3 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Artur Shakhnubaryan | Ivan Davydov | |
1. podání % | 27/46 (59%) | 26/49 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/27 (85%) | 20/26 (77%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/19 (74%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané body z returnu | 21/49 (43%) | 9/46 (20%) |
Vyhrané body celkem | 58/95 (61%) | 37/95 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 1 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Artur Shakhnubaryan vs. Ivan Davydov - Vzájemné zápasy
05.07.17 | 2. kolo | Artur Shakhnubaryan | Ivan Davydov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Russia F3 | tvrdý |
Artur Shakhnubaryan form & Ivan Davydov form
Artur Shakhnubaryan - poslední zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Artem Dacenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 7-67, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.19 2. kolo | vs. Yong-Kyu Lim | 0-5, - Artur Shakhnubaryan - skreč | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Jaeheon Yoon | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Woo Young Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Raphael Loukas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
08.05.19 kvalifik. | vs. Dusan Rajic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Simon Carr | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Maksym Khalus | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Gregorio Cordonnier | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 6-1, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Shalva Dzhanashia | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Denis Matsukevitch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Salikh Gilmutdinov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F22 - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Neven Krivokuca | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Hungary F3 - antuka | ||||
23.05.18 2. kolo | vs. Mick Lescure | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.18 1. kolo | vs. Nick Cmager | 6-73, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Andrej Popovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hungary F2 - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Peter Balla | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Simone Camposeo | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Ivan Davydov - poslední zápasy
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Dragos Dima | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bogdan Borza | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Hugo Pierre | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Leonardo Lopez Linquet | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Hector Talens Serra | 6-1, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Joao Graca | 7-64, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 7-65, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
15.09.19 finále | vs. Alexander Igoshin | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.19 semifinále | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Manafov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Artsiom Bardzin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 6-74, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Anton Zaitcev | 3-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu |