ZÁPAS
21.05.18 | kvalifik. | Artur Shakhnubaryan | Andrej Popovic | 6-0, 6-1 | Hungary F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Artur Shakhnubaryan | Andrej Popovic | |
1. podání % | 19/31 (61%) | 33/52 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/19 (84%) | 12/33 (36%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/12 (75%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 32/52 (62%) | 6/31 (19%) |
Vyhrané body celkem | 57/83 (69%) | 26/83 (31%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Andrej Popovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Artur Shakhnubaryan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Artur Shakhnubaryan | 2-0 | |
Artur Shakhnubaryan | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Andrej Popovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Artur Shakhnubaryan | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Andrej Popovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Artur Shakhnubaryan | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Andrej Popovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Artur Shakhnubaryan | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Artur Shakhnubaryan | 3-1 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Artur Shakhnubaryan | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Artur Shakhnubaryan | 5-1 | |
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
20.11.00, 23 Let
20.11.00, 23 Let
Artur Shakhnubaryan vs. Andrej Popovic - Vzájemné zápasy
21.05.18 | kvalifik. | Artur Shakhnubaryan | Andrej Popovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Hungary F3 | antuka |
Artur Shakhnubaryan form & Andrej Popovic form
Artur Shakhnubaryan - poslední zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Artem Dacenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Yong-Kyu Lim | 0-5, - Artur Shakhnubaryan - skreč | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 7-67, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Jaeheon Yoon | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Woo Young Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Raphael Loukas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
08.05.19 kvalifik. | vs. Dusan Rajic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Simon Carr | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Maksym Khalus | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Gregorio Cordonnier | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 6-1, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Shalva Dzhanashia | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Denis Matsukevitch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Salikh Gilmutdinov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F22 - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Neven Krivokuca | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Hungary F3 - antuka | ||||
23.05.18 2. kolo | vs. Mick Lescure | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.18 1. kolo | vs. Nick Cmager | 6-73, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Andrej Popovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hungary F2 - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Peter Balla | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Simone Camposeo | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Andrej Popovic - poslední zápasy
M15 Targu - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Szekesfehervar - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Filip Maric | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Gyula - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Khin | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 1-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Serbia F5 - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Petar Pjevcevic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Dusan Rajic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Adam Torocsik | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Austria F5 - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 3-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Johan Claesson | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
Austria F2 - antuka | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Fermin Tenti | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Marco Moises | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Hungary F3 - antuka | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Artur Shakhnubaryan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Neagu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Hungary F2 - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Andrei Stefan Apostol | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Kody Pearson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. George Kennedy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Michael Robin Stebbings | 6-4, 7-5 | detail zápasu |