ZÁPAS
21.09.18 | 1. kolo kval. | Artsiom Bardzin | Sundet Nagimetov | 6-0, 6-1 | Kazakhstan F8 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Artsiom Bardzin | Sundet Nagimetov | |
1. podání % | 17/34 (50%) | 29/47 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 13/17 (76%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/17 (59%) | 3/18 (17%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 32/47 (68%) | 11/34 (32%) |
Vyhrané body celkem | 55/81 (68%) | 26/81 (32%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Artsiom Bardzin | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sundet Nagimetov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Sundet Nagimetov | |
0-0, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Sundet Nagimetov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Artsiom Bardzin | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Sundet Nagimetov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Sundet Nagimetov | |
Artsiom Bardzin | 1-0 | |
0-0, 40-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Artsiom Bardzin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Artsiom Bardzin | 2-1 | |
Artsiom Bardzin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Sundet Nagimetov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Artsiom Bardzin | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Bielorusko
16.10.00, 23 Let
16.10.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
25.07.99, 24 Let
25.07.99, 24 Let
Artsiom Bardzin vs. Sundet Nagimetov - Vzájemné zápasy
21.09.18 | 1. kolo kval. | Artsiom Bardzin | Sundet Nagimetov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Kazakhstan F8 | antuka |
Artsiom Bardzin form & Sundet Nagimetov form
Artsiom Bardzin - poslední zápasy
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Bekhzod Rasamatov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Samandar Azamatov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Grigoriy Korobeynikov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Michal Wozniak | Michal Wozniak - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.19 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Leon C Roider | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Boris Butulija | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.18 1. kolo kval. | vs. Sundet Nagimetov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Lukas Mugevicius | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Stepan Beresnev | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Martin Beran | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Vitalii Shcherba | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Sundet Nagimetov - poslední zápasy
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
21.09.18 1. kolo kval. | vs. Artsiom Bardzin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Tsoy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
09.09.18 kvalifik. | vs. Alexey Kedryuk | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Miedler | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Dietrich Dernowski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Sergey Dorozhkin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Bekzod Makhamadjanov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo | vs. Johan Nikles | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Kalinin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F1 - tvrdý I. | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Kalinin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Islom Anvarkhodjaev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Kristian Lozan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Erik Holt-Crossman | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Nurtazin Khairulla | 3-6, 3-6 | detail zápasu |