INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Francesco Forti vs. Arthur Rinderknech - Vzájemné zápasy
22.02.19 | čtvrtfinále | Arthur Rinderknech | Francesco Forti | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
01.02.19 | čtvrtfinále | Arthur Rinderknech | Francesco Forti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Francesco Forti form & Arthur Rinderknech form
Francesco Forti - poslední zápasy
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 7-61, 7-64 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Norbert Gombos | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Joris De Loore | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-77, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Kirill Mishkin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Arthur Fery | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Giovanni Oradini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Niccolo Catini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Gabriele Vulpitta | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marco De Rossi | 6-73, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Hady Habib | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
31.08.23 čtvrtfinále | vs. Gabriele Pennaforti | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Enrico Giacomini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-78, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Marcello Serafini | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu |
Arthur Rinderknech - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 finále | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
22.10.23 kvalifik. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | detail zápasu |