ZÁPAS
17.06.16 | čtvrtfinále | Arthur Rinderknech | Benjamin Dhoe | 6-4, 4-6, 6-3 | Belgium F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Arthur Rinderknech | Benjamin Dhoe | |
1. podání % | 52/80 (65%) | 47/87 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/52 (77%) | 28/47 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/28 (54%) | 24/40 (60%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 35/87 (40%) | 25/80 (31%) |
Vyhrané body celkem | 90/167 (54%) | 77/167 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 6 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Arthur Rinderknech vs. Benjamin Dhoe - Vzájemné zápasy
17.06.16 | čtvrtfinále | Arthur Rinderknech | Benjamin Dhoe | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Belgium F1 | antuka |
Arthur Rinderknech form & Benjamin Dhoe form
Arthur Rinderknech - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 finále | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
22.10.23 kvalifik. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | detail zápasu |
Benjamin Dhoe - poslední zápasy
M15 Duffel - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maia 1 - antuka | ||||
06.12.21 kvalifik. | vs. Lorenzo Bocchi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
17.10.21 kvalifik. | vs. Tim Sandkaulen | 6-73, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Eupen - antuka | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
27.08.21 čtvrtfinále | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Loic Cloes | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Joris De Loore | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.21 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Esch/Alzette - antuka | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Alexander Kotzen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Dominik Palan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 kvalifik. | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
03.06.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
01.04.21 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.03.21 1. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 7-63, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
23.02.21 kvalifik. | vs. Dennis Novikov | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
23.02.21 1. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
16.02.21 1. kolo kval. | vs. Peter Bertran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.12.20 1. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Amr Elsayed | 7-64, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.11.20 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-5, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
25.11.20 1. kolo | vs. Mathias Klimovicz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu |