Arthur Rinderknech vs. Alec Galicia

Arthur Rinderknech vs. Alec Galicia - USA F34 (Harlingen) - porovnání

ZÁPAS

16.10.172. kolo kval.Arthur Rinderknech Alec Galicia 6-0, 6-1 USA USA F34 tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-1

Arthur Rinderknech
Francúzsko
23.07.95, 23 Let




384
105

Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kanada
16.09.97, 21 Let







Alec Galicia
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Arthur Rinderknech vs. Alec Galicia - Vzájemné zápasy

16.10.172. kolo kval.Arthur RinderknechAlec Galicia6-0, 6-1 detail zápasuUSA USA F34 tvrdý

Arthur Rinderknech - poslední zápasy

France Mouilleron Le - tvrdý I.
04.11.18
2. kolo kval.
vs. Joris De Loore3-6, 2-6 prohradetail zápasu
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Antoine Escoffier6-3, 6-4 výhradetail zápasu
France Brest Challenger - tvrdý I.
20.10.18
1. kolo kval.
vs. Tobias Simon6-72, 7-63, 3-6 prohradetail zápasu
Nigeria Nigeria F5 - tvrdý
13.10.18
semifinále
vs. Tom Jomby6-4, 5-7, 3-6 prohradetail zápasu
11.10.18
čtvrtfinále
vs. Aryan Goveas7-5, 7-5 výhradetail zápasu
10.10.18
2. kolo
vs. Skander Mansouri4-6, 7-65, 7-63 výhradetail zápasu
09.10.18
1. kolo
vs. Arnaud Sewanou6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Nigeria Nigeria F4 - tvrdý
07.10.18
finále
vs. Tom Jomby3-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
06.10.18
semifinále
vs. Danylo Kalenichenko6-3, 6-2 výhradetail zápasu
05.10.18
čtvrtfinále
vs. Niki Kaliyanda Poonacha3-6, 7-64, 6-1 výhradetail zápasu
03.10.18
2. kolo
vs. Hugo Largo6-3, 6-2 výhradetail zápasu
01.10.18
1. kolo
vs. Joel Cannell6-4, 6-1 výhradetail zápasu
30.09.18
kvalifik.
vs. Taiwo Owolabi6-1, 6-0 výhradetail zápasu
France Orleans Challenger - tvrdý I.
26.09.18
1. kolo
vs. Gregoire Barrere6-2, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
24.09.18
kvalifik.
vs. Maxime Janvier6-4, 2-6, 6-2 výhradetail zápasu
23.09.18
2. kolo kval.
vs. Joao Menezes6-4, 7-65 výhradetail zápasu
22.09.18
1. kolo kval.
vs. Samuel Brosset6-3, 6-3 výhradetail zápasu
France Metz - tvrdý I.
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Gregoire Barrere3-6, 6-74 prohradetail zápasu
France Cassis Challenger - tvrdý
04.09.18
1. kolo
vs. Adrian Menendez-Maceiras6-77, 3-6 prohradetail zápasu
Serbia Serbia F2 - antuka
19.08.18
finále
vs. Ergi Kirkin6-2, 6-4 výhradetail zápasu
18.08.18
semifinále
vs. Duje Ajdukovic6-1, 6-4 výhradetail zápasu
17.08.18
čtvrtfinále
vs. Marko Miladinovic6-4, 6-1 výhradetail zápasu
16.08.18
2. kolo
vs. Darko Bojanovic6-2, 6-3 výhradetail zápasu
15.08.18
1. kolo
vs. Christian Hirschmueller6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Serbia Serbia F1 - antuka
09.08.18
2. kolo
vs. Nicolas Rosenzweig6-4, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
08.08.18
1. kolo
vs. Luca Prevosto4-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Morocco Morocco F2 - antuka
28.07.18
finále
vs. Lamine Ouahab4-6, 7-5, 6-3 výhradetail zápasu
28.07.18
semifinále
vs. Franco Emanuel Egea4-6, 7-64, 7-63 výhradetail zápasu
26.07.18
čtvrtfinále
vs. Neven Krivokuca6-1, 6-4 výhradetail zápasu
25.07.18
2. kolo
vs. Juan Bautista Otegui6-74, 6-0, 6-3 výhradetail zápasu

Alec Galicia - poslední zápasy

Tunisia Tunisia F7 - tvrdý
17.02.18
1. kolo kval.
vs. Edoardo Lamberti0-6, 0-2, - Alec Galicia - skrečprohradetail zápasu
Tunisia Tunisia F6 - tvrdý
10.02.18
1. kolo kval.
vs. Maxence Bertimon2-6, 3-6 prohradetail zápasu
USA USA F5 - antuka
20.01.18
vs. Michael Heller0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Dominican Republic Dominican Republic - tvrdý
11.12.17
2. kolo kval.
vs. George Botezan1-6, 0-6 prohradetail zápasu
11.12.17
1. kolo kval.
vs. Drew Halbauer1-0, Drew Halbauer - skrečvýhradetail zápasu
Dominican Republic Dominican Republic - tvrdý
04.12.17
1. kolo kval.
vs. Lukas Greif0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Mexico Mexico F7 - tvrdý
27.11.17
2. kolo kval.
vs. Joaquin Marquez0-6, 2-6 prohradetail zápasu
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Luis Enrique Mancilla De La Cruz6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Mexico Mexico F6 - tvrdý
20.11.17
1. kolo kval.
vs. Ricardo David Mayagoitia5-7, 1-6 prohradetail zápasu
USA USA F34 - tvrdý
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Cristobal Ramirez4-6, 7-63, Cristobal Ramirez - skrečvýhradetail zápasu
16.10.17
2. kolo kval.
vs. Arthur Rinderknech0-6, 1-6 prohradetail zápasu
USA USA F33 - tvrdý
09.10.17
1. kolo kval.
vs. Isaiah Strode0-6, 0-6 prohradetail zápasu
USA USA F25 - tvrdý
24.07.17
1. kolo kval.
vs. Tomas Stillman1-6, 2-6 prohradetail zápasu
USA USA F18 - antuka
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Mark Oljaca1-6, 0-6 prohradetail zápasu
USA USA F9 - antuka
27.02.17
vs. Nathan Perrone0-6, 0-6 prohradetail zápasu
USA USA F8 - antuka
20.02.17
vs. Joel Link1-6, 5-7 prohradetail zápasu
USA USA F6 - antuka
30.01.17
vs. Angus Bradshaw4-6, 3-6 prohradetail zápasu
USA USA F5 - antuka
23.01.17
vs. Mark Epshteyn-Losev1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Cyprus Cyprus F2 - tvrdý
21.11.16
2. kolo kval.
vs. Benjamin Pietri0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Cyprus Cyprus F1 - tvrdý
14.11.16
2. kolo kval.
vs. Nikita Parfenov2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Norway Norway F2 - tvrdý I.
24.10.16
1. kolo kval.
vs. Joshua Paris0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Norway Norway F1 - tvrdý I.
17.10.16
1. kolo kval.
vs. Eric Samuelsson2-6, 2-6 prohradetail zápasu
USA USA F30 - tvrdý
26.09.16
vs. Jarryd Woog2-6, 2-6 prohradetail zápasu
USA USA F29 - tvrdý
19.09.16
vs. Antonio Ruiz-Rosales1-6, 2-6 prohradetail zápasu
USA USA F28 - tvrdý
12.09.16
vs. Brian Battistone0-6, 1-6 prohradetail zápasu
<