ZÁPAS
17.02.20 | 1. kolo | Arthur De Greef | Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | Bergamo Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Arthur De Greef | Matteo Gigante | |
1. podání % | 73/124 (59%) | 78/136 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 57/73 (78%) | 51/78 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/51 (43%) | 30/58 (52%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 55/136 (40%) | 45/124 (36%) |
Vyhrané body celkem | 134/260 (52%) | 126/260 (48%) |
Dvojchyby | 4 | 7 |
Esa | 6 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Arthur De Greef | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Matteo Gigante | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur De Greef | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Matteo Gigante | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur De Greef | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Matteo Gigante | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Arthur De Greef | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Matteo Gigante | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur De Greef | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Matteo Gigante | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Arthur De Greef | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Matteo Gigante | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur De Greef | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
2 | ||
Arthur De Greef | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Arthur De Greef | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Matteo Gigante | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur De Greef | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Matteo Gigante | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arthur De Greef | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Matteo Gigante | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arthur De Greef | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Matteo Gigante | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arthur De Greef | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Matteo Gigante | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Arthur De Greef | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Matteo Gigante | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
3 | ||
0-0 | Matteo Gigante | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-1 | Matteo Gigante | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur De Greef | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Matteo Gigante | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arthur De Greef | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Matteo Gigante | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur De Greef | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Matteo Gigante | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur De Greef | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Matteo Gigante | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur De Greef | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Matteo Gigante | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Arthur De Greef vs. Matteo Gigante - Vzájemné zápasy
17.02.20 | 1. kolo | Arthur De Greef | Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | detail zápasu | Bergamo Challenger | tvrdý I. |
Arthur De Greef form & Matteo Gigante form
Arthur De Greef - poslední zápasy
Doha - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
11.10.20 kvalifik. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague II - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
18.08.20 2. kolo | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 3. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - skreč | detail zápasu | |
11.03.20 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - skreč | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.20 2. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.20 2. kolo | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
20.01.20 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
11.01.20 semifinále | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.20 čtvrtfinále | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - skreč | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
03.06.19 2. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Matteo Gigante - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 0-2, - Matteo Gigante - skreč | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Bu Yunchaokete | 1-6, 7-60, 7-67 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
25.02.24 finále | vs. Stefano Travaglia | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Francesco Maestrelli | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Dane Sweeny | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Jason Jung | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-2, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Arthur Weber | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Gabriel Diallo | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Pavle Marinkov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Emilio Nava | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Matthew Dellavedova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Edward Winter | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 1-6 | detail zápasu |