Arthur De Greef vs. Frederico Ferreira Silva 11.03.2020

Arthur De Greef vs. Frederico Ferreira Silva 11.03.2020 - Nur-Sultan Challenger - porovnání

ZÁPAS

11.03.202. koloArthur De Greef Frederico Ferreira Silva 4-0, - skreč Kazakhstan Nur Sultan tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

Arthur De GreefFrederico Ferreira Silva
1. podání %4/10 (40%)6/11 (55%)
Vyhrané body z 1.podání4/4 (100%)1/6 (17%)
Vyhrané body z 2.podání4/6 (67%)2/5 (40%)
Vyhrané body z returnu8/11 (73%)2/10 (20%)
Vyhrané body celkem16/21 (76%)5/21 (24%)
Dvojchyby01
Esa00

STATISTIKY ZÁPASU

1
0-0Frederico Ferreira Silva Frederico Ferreira Silva podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Arthur De Greef Arthur De Greef podáva1-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
2-0Frederico Ferreira Silva Frederico Ferreira Silva podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15
Arthur De Greef Arthur De Greef podáva3-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
4-0Frederico Ferreira Silva Frederico Ferreira Silva podáva
0-0
- skreč

Arthur De Greef
Belgicko
27.03.92, 28 Let




324
123
413 149 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Portugalsko
18.03.95, 25 Let




193
268
205 414 $
Frederico Ferreira Silva
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Arthur De Greef vs. Frederico Ferreira Silva - Vzájemné zápasy

11.03.202. koloArthur De GreefFrederico Ferreira Silva4-0, Frederico Ferreira Silva - skrečdetail zápasuKazakhstan Nur Sultan tvrdý I.

Arthur De Greef - poslední zápasy

Kazakhstan Nur Sultan - tvrdý I.
12.03.20
3. kolo
vs. Aslan Karatsev1-6, 0-2, - Arthur De Greef - skrečprohradetail zápasu
11.03.20
2. kolo
vs. Frederico Ferreira Silva4-0, Frederico Ferreira Silva - skrečvýhradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. Alex Molcan6-2, 2-6, 6-2 výhradetail zápasu
France Pau Challenger - tvrdý I.
24.02.20
1. kolo
vs. Sasi Kumar Mukund7-65, 6-73, 6-72 prohradetail zápasu
Italy Bergamo Challenger - tvrdý I.
18.02.20
2. kolo
vs. Pedja Krstin2-6, 4-6 prohradetail zápasu
17.02.20
1. kolo
vs. Matteo Gigante6-76, 7-63, 7-5 výhradetail zápasu
France Cherbourg Challenger - tvrdý I.
12.02.20
2. kolo
vs. Roberto Marcora3-6, 4-6 prohradetail zápasu
10.02.20
1. kolo
vs. Markus Eriksson6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Thailand Bangkok Challenger - tvrdý
20.01.20
1. kolo
vs. Hugo Grenier1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Thailand Bangkok Challenger - tvrdý
13.01.20
1. kolo
vs. Alex Molcan2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Hongkong M15 Hong - tvrdý
11.01.20
semifinále
vs. Yuta Shimizu1-6, 2-6 prohradetail zápasu
10.01.20
čtvrtfinále
vs. Adam El Mihdawy1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - skrečvýhradetail zápasu
09.01.20
2. kolo
vs. Chak Lam Coleman Wong6-3, 6-4 výhradetail zápasu
08.01.20
1. kolo
vs. Hiroyasu Ehara6-2, 6-2 výhradetail zápasu
United Kingdom London - tráva
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Marcos Giron2-6, 3-6 prohradetail zápasu
France Lyon Challenger - antuka
12.06.19
2. kolo
vs. Uladzimir Ignatik6-73, 6-0, 6-74 prohradetail zápasu
Czech Republic Prostejov Challenger - antuka
03.06.19
2. kolo
vs. Johannes Haerteis4-6, 4-6 prohradetail zápasu
France Paris - antuka
22.05.19
2. kolo kval.
vs. Enzo Couacaud0-6, 3-6 prohradetail zápasu
21.05.19
1. kolo kval.
vs. Illya Marchenko5-7, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Heilbronn Challenger - antuka
19.05.19
finále
vs. Filip Krajinovic3-6, 1-6 prohradetail zápasu
18.05.19
semifinále
vs. Dennis Novak6-3, 7-5 výhradetail zápasu
17.05.19
čtvrtfinále
vs. Matthias Bachinger3-6, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
16.05.19
3. kolo
vs. Thiago Moura Monteiro7-67, 2-6, 7-63 výhradetail zápasu
14.05.19
2. kolo
vs. Yannick Maden6-4, 6-2 výhradetail zápasu
13.05.19
1. kolo
vs. Noah Rubin6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Portugal Braga Challenger - antuka
07.05.19
2. kolo
vs. Carlos Taberner6-74, 1-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Ostrava Challenger - antuka
02.05.19
3. kolo
vs. Tomas Machac6-1, 6-76, 6-74 prohradetail zápasu
01.05.19
2. kolo
vs. Benjamin Bonzi6-2, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
Spain Murcia Challenger - antuka
10.04.19
2. kolo
vs. Bernabe Zapata Miralles4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Spain Alicante Challenger - antuka
04.04.19
3. kolo
vs. Pablo Andujar3-6, 3-6 prohradetail zápasu

Frederico Ferreira Silva - poslední zápasy

Kazakhstan Nur Sultan - tvrdý I.
11.03.20
2. kolo
vs. Arthur De Greef0-4, - Frederico Ferreira Silva - skrečprohradetail zápasu
Lithuania Davis Cup - tvrdý I.
06.03.20
Rubber 1
vs. Laurynas Grigelis6-76, 6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Bergamo Challenger - tvrdý I.
19.02.20
2. kolo
vs. Baptiste Crepatte3-6, 4-6 prohradetail zápasu
India Bengalaru Challenger - tvrdý
13.02.20
3. kolo
vs. James Duckworth6-79, 1-6 prohradetail zápasu
12.02.20
2. kolo
vs. Kimmer Coppejans6-3, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
10.02.20
1. kolo
vs. Karim-Mohamed Maamoun6-1, 3-6, 6-0 výhradetail zápasu
India Pune - tvrdý
01.02.20
1. kolo kval.
vs. Robin Haase6-3, 6-75, 4-6 prohradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
16.01.20
2. kolo kval.
vs. Pedja Krstin6-3, 4-6, 1-6 prohradetail zápasu
14.01.20
1. kolo kval.
vs. Ji Sung Nam2-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Finland Helsinki Challenger - tvrdý I.
12.11.19
2. kolo
vs. Alex Molcan4-6, 7-62, 1-6 prohradetail zápasu
China Shenzhen Challenger - tvrdý
02.11.19
semifinále
vs. Zhizhen Zhang1-6, 1-4, - Frederico Ferreira Silva - skrečprohradetail zápasu
01.11.19
čtvrtfinále
vs. Jason Jung7-65, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
31.10.19
3. kolo
vs. Chun Hsin Tseng6-75, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
30.10.19
2. kolo
vs. Tsung-Hua Yang6-3, 6-0 výhradetail zápasu
China Liuzhou Challenger - tvrdý
24.10.19
3. kolo
vs. Danilo Petrovic6-78, 6-76 prohradetail zápasu
23.10.19
2. kolo
vs. Rio Noguchi7-5, 6-4 výhradetail zápasu
China Ningboo Challenger - tvrdý
18.10.19
čtvrtfinále
vs. Yasutaka Uchiyama5-7, 2-6 prohradetail zápasu
17.10.19
3. kolo
vs. Tatsuma Ito6-4, 7-65 výhradetail zápasu
16.10.19
2. kolo
vs. Malek Jaziri7-68, 6-4 výhradetail zápasu
14.10.19
1. kolo
vs. Jie Cui6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Portugal M25 Tavira - tvrdý
06.10.19
finále
vs. Alexandre Muller6-2, 6-1 výhradetail zápasu
05.10.19
semifinále
vs. Evan Hoyt2-6, 6-2, 6-1 výhradetail zápasu
04.10.19
čtvrtfinále
vs. Tiago Cacao6-1, 6-1 výhradetail zápasu
03.10.19
2. kolo
vs. Ivan Davydov6-2, 6-2 výhradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Fabio Coelho6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger - koberec
21.09.19
semifinále
vs. Marc Polmans1-6, 7-5, 5-7 prohradetail zápasu
20.09.19
čtvrtfinále
vs. Alex Bolt6-4, 7-66 výhradetail zápasu
19.09.19
3. kolo
vs. Kamil Majchrzak7-63, 7-5 výhradetail zápasu
18.09.19
2. kolo
vs. Yosuke Watanuki7-66, 1-6, 6-3 výhradetail zápasu
17.09.19
1. kolo
vs. Tung-Lin Wu7-63, 6-3 výhradetail zápasu
<