ZÁPAS
27.01.14 | 1. kolo | Arthur De Greef | Catalin-Ionut Gard | 6-0, 6-73, 6-4 | USA F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Arthur De Greef vs. Catalin-Ionut Gard - Vzájemné zápasy
27.01.14 | 1. kolo | Arthur De Greef | Catalin-Ionut Gard | 6-0, 6-73, 6-4 | detail zápasu | USA F4 | antuka |
Arthur De Greef form & Catalin-Ionut Gard form
Arthur De Greef - poslední zápasy
Doha - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
11.10.20 kvalifik. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague II - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
18.08.20 2. kolo | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 3. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - skreč | detail zápasu | |
11.03.20 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - skreč | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.20 2. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.20 2. kolo | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
20.01.20 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
11.01.20 semifinále | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.20 čtvrtfinále | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - skreč | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
03.06.19 2. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Catalin-Ionut Gard - poslední zápasy
Atlanta - tvrdý | ||||
22.07.17 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F25 - antuka | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Nicola Vidal | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.16 kvalifik. | vs. Marcel Felder | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F4 - antuka | ||||
10.06.16 čtvrtfinále | vs. Martin Beran | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.16 2. kolo | vs. Frederik Press | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.06.16 1. kolo | vs. Diego-Jose Manrique-Velazquez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Portugal F7 - tvrdý | ||||
28.05.16 semifinále | vs. Joao Domingues | 6-73, - Catalin-Ionut Gard - skreč | detail zápasu | |
27.05.16 čtvrtfinále | vs. Daniel Hobart | 7-64, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
26.05.16 2. kolo | vs. Aaron Addison | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
25.05.16 1. kolo | vs. Mathieu Roy | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Vicente Rato | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Guilherme Sergio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.16 kvalifik. | vs. Jose-Ricardo Nunes | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F14 - antuka | ||||
13.04.16 1. kolo | vs. Jelle Sels | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F13 - antuka | ||||
08.04.16 2. kolo | vs. Florian Fallert | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.04.16 1. kolo | vs. Casper Bonapart | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.04.16 2. kolo kval. | vs. Nenad Vladusic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.04.16 kvalifik. | vs. Pedro Dominguez Alonso | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F10 - antuka | ||||
10.03.16 2. kolo | vs. Riccardo Sinicropi | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.16 1. kolo | vs. Philipp Scholz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.16 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Kaan Cepel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.16 2. kolo kval. | vs. Kutsal Korkmaz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F8 - tvrdý | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Alper Kulturel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.02.16 2. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Atlanta - tvrdý | ||||
25.07.15 1. kolo kval. | vs. Trent Bryde | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
USA F9 - antuka | ||||
23.02.15 1. kolo | vs. Alexandre Folie | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F8 - antuka | ||||
16.02.15 2. kolo | vs. Dusan Lojda | 4-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.15 čtvrtfinále | vs. Orlando Luz | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.15 1. kolo | vs. Alan Kohen | 7-5, 6-2 | detail zápasu |