ZÁPAS
03.09.18 | 1. kolo | Arthur Cazaux | Adrian Andreev | 6-3, 4-2, - skreč | U.S. Open | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Adrian Andreev | |
Arthur Cazaux | 0-1 | |
0-0, 30-30 | ||
0-2 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0 | ||
Arthur Cazaux | 1-2 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-30 | ||
Arthur Cazaux | 3-2 | |
0-0, 0-30 | ||
3-3 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-30 | ||
Arthur Cazaux | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Adrian Andreev | |
6-3 |
2 | ||
Arthur Cazaux | 0-0 | |
0-0, 30-30 | ||
1-0 | Adrian Andreev | |
0-0 | ||
3-0 | Adrian Andreev | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
Arthur Cazaux | 4-0 | |
0-0, 15-15 | ||
4-1 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-15 | ||
Arthur Cazaux | 4-2 | |
0-0, 15-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Arthur Cazaux vs. Adrian Andreev - Vzájemné zápasy
03.09.18 | 1. kolo | Arthur Cazaux | Adrian Andreev | 6-3, 4-2, Adrian Andreev - skreč | detail zápasu | U.S. Open | tvrdý |
04.06.18 | 1. kolo | Adrian Andreev | Arthur Cazaux | 6-2, 7-66 | detail zápasu | French Open | antuka |
Arthur Cazaux form & Adrian Andreev form
Arthur Cazaux - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 4-6, 7-5, 2-1, - Arthur Cazaux - skreč | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
15.03.24 2. kolo | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Adam Walton | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Andrey Rublev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Giulio Zeppieri | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 5-7, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
22.01.24 4. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 6-76, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.24 3. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-3, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Holger Rune | 7-64, 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Laslo Djere | 6-2, 6-73, 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
06.01.24 finále | vs. Enzo Couacaud | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.01.24 semifinále | vs. Harold Mayot | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Benoit Paire | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Patrick Kypson | 3-6, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Roman Safiullin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Pablo Carreno-Busta | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Liam Broady | 6-74, 0-3, - Arthur Cazaux - skreč | detail zápasu |
Adrian Andreev - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Lilian Marmousez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Guy Den Ouden | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Marius Copil | 2-6, 7-65, 6-76 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 6-710, 3-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-3, 6-3 | detail zápasu |