ZÁPAS
16.02.17 | 2. kolo | Artem Smirnov | Vit Kopriva | 5-7, 7-65, 7-64 | Egypt F5 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Artem Smirnov | Vit Kopriva | |
1. podání % | 82/137 (60%) | 67/123 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 55/82 (67%) | 51/67 (76%) |
Vyhrané body z 2.podání | 30/55 (55%) | 26/56 (46%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 46/123 (37%) | 52/137 (38%) |
Vyhrané body celkem | 131/260 (50%) | 129/260 (50%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 5 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Artem Smirnov vs. Vit Kopriva - Vzájemné zápasy
16.02.17 | 2. kolo | Artem Smirnov | Vit Kopriva | 5-7, 7-65, 7-64 | detail zápasu | Egypt F5 | tvrdý |
Artem Smirnov form & Vit Kopriva form
Artem Smirnov - poslední zápasy
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.19 finále | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.19 semifinále | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
28.09.19 čtvrtfinále | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
16.08.19 semifinále | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.19 čtvrtfinále | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
30.05.19 čtvrtfinále | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - skreč | detail zápasu | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
25.05.19 finále | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.19 semifinále | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.19 čtvrtfinále | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Vit Kopriva - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
25.09.23 semifinále | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu |