ZÁPAS
30.08.20 | 1. kolo kval. | Artem Mazur | Elesey Avtamonov | 6-71, 6-1, 10-2 | M15 Novomoskovsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
04.05.02, 21 Let
04.05.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
14.04.01, 22 Let
14.04.01, 22 Let
Artem Mazur vs. Elesey Avtamonov - Vzájemné zápasy
30.08.20 | 1. kolo kval. | Artem Mazur | Elesey Avtamonov | 6-71, 6-1, 10-2 | detail zápasu | M15 Novomoskovsk | antuka |
Artem Mazur form & Elesey Avtamonov form
Artem Mazur - poslední zápasy
M25 Maribor - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Alec Gaudin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Novak (2003) | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ognjen Belic | 2-6, 6-3, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Adam Palecek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Maciej Matuszczyk | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Filip Bojko | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Elesey Avtamonov | 6-71, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 5-7, 6-79 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu |
Elesey Avtamonov - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Riccardo Di Nocera | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Martin Muedini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Artem Hrashchenkov | 6-1, 6-73, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Hifzi Riza Cikikci | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Vasil Dimitrov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Sarp Motorcu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Artem Mazur | 7-61, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Matteo Liusso | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Danyil Holovchenko | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | 0-6, 0-6 | detail zápasu |