INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Artem Dubrivnyy vs. Rio Noguchi - Vzájemné zápasy
12.11.20 | 1. kolo | Artem Dubrivnyy | Rio Noguchi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Artem Dubrivnyy form & Rio Noguchi form
Artem Dubrivnyy - poslední zápasy
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Nikita Sidorov | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.02.22 1. kolo | vs. Arthur Gea | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
16.10.21 semifinále | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.21 čtvrtfinále | vs. Gijs Brouwer | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.21 2. kolo | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Valentin Royer | 7-64, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Luke Johnson | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.21 kvalifik. | vs. Ondrej Horak | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Dawid Taczala | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
Istanbul 2 - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Christopher Heyman | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
02.08.21 kvalifik. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Nerman Fatic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Peter Polansky | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
19.07.21 kvalifik. | vs. Vladyslav Manafov | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Timur Khabibulin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Jay Clarke | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Edan Leshem | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Islam Orynbasar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Biella 7 - antuka | ||||
31.05.21 kvalifik. | vs. Hugo Grenier | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
22.05.21 čtvrtfinále | vs. Otto Virtanen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.21 2. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
18.05.21 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Rio Noguchi - poslední zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
24.03.24 finále | vs. Alex Bolt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Shintaro Imai | 3-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Pavle Marinkov | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 6-1, 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Blake Mott | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 1-0, Yasutaka Uchiyama - skreč | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Maximus Jones | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Kaichi Uchida | 6-74, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Yunseong Chung | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Blake Ellis | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-2 | detail zápasu |