ZÁPAS
15.05.18 | kvalifik. | Arklon Huertas Del Pino | Juan Pablo Becker | 6-1, 6-2 | Argentina F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
20.01.00, 24 Let
20.01.00, 24 Let
Arklon Huertas Del Pino vs. Juan Pablo Becker - Vzájemné zápasy
15.05.18 | kvalifik. | Arklon Huertas Del Pino | Juan Pablo Becker | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Argentina F1 | antuka |
Arklon Huertas Del Pino form & Juan Pablo Becker form
Arklon Huertas Del Pino - poslední zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Valerio Aboian | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Igor Gimenez | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Vitek Horak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 7-5, 6-71, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Wilson Leite | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 1. kolo | vs. Luis Britto | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Ignacio Buse | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ramiro Amarilla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Arequipa - antuka | ||||
10.08.23 čtvrtfinále | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Frazier Rengifo | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Juan Pablo Becker - poslední zápasy
M15 Junin - antuka | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Ramiro Pioli Tizon | 1-6, 7-5, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Ramiro Pioli Tizon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Tobias Franco | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
Bolivia F2 - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Echavarria | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bolivia F1 - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F4 - antuka | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Tomas Farjat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Pedro Ortega | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Argentina F1 - antuka | ||||
15.05.18 kvalifik. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Nicolas Fernandez Vina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Peru F2 - antuka | ||||
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Wilfredo Gherson Pino Quijano | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.17 1. kolo kval. | vs. Hector Nieto | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Peru F1 - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Andre Suzanne | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.17 kvalifik. | vs. Duilio Vallebuona | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Felipe Flach | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Argentina F11 - antuka | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Matias Riva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.16 1. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 0-6, 4-6 | detail zápasu |