Arklon Huertas Del Pino vs. Felipe Derdoy

Arklon Huertas Del Pino vs. Felipe Derdoy - Bolivia F1 (La Paz) - porovnání

ZÁPAS

18.09.17kvalifik.Arklon Huertas Del Pino Felipe Derdoy 6-4, 5-7, 6-2 Bolivia Bolivia F1 antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Arklon Huertas Del Pino
Peru
16.07.94, 25 Let




570
43

Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
09.02.97, 23 Let







Felipe Derdoy
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Arklon Huertas Del Pino vs. Felipe Derdoy - Vzájemné zápasy

14.11.182. koloArklon Huertas Del PinoFelipe Derdoy6-1, 6-2 detail zápasuChile Chile F1 antuka
18.09.17kvalifik.Arklon Huertas Del PinoFelipe Derdoy6-4, 5-7, 6-2 detail zápasuBolivia Bolivia F1 antuka

Arklon Huertas Del Pino - poslední zápasy

Dominican Republic M15 Santo - tvrdý
14.12.19
semifinále
vs. Peter Bertran0-5, - Arklon Huertas Del Pino - skrečprohradetail zápasu
13.12.19
čtvrtfinále
vs. Matthew Mendez6-1, 6-3 výhradetail zápasu
12.12.19
1. kolo
vs. Hans Albert Schubert6-1, 6-1 výhradetail zápasu
12.12.19
2. kolo
vs. Joao Hinsching6-3, 6-73, 6-0 výhradetail zápasu
10.12.19
kvalifik.
vs. Rishabdev Raman6-0, 6-1 výhradetail zápasu
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Enmanuel Munoz6-1, 6-2 výhradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Alejandro Acebal6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Dominican Republic M15 Santo - tvrdý
04.12.19
1. kolo
vs. Matt Kuhar3-6, 6-74 prohradetail zápasu
Dominican Republic M15 Santo - tvrdý
29.11.19
čtvrtfinále
vs. Jan Choinski2-6, 1-6 prohradetail zápasu
28.11.19
2. kolo
vs. Cayetano March5-7, 6-4, 6-0 výhradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Peter Bertran7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
21.11.19
2. kolo
vs. Zane Khan4-6, 1-6 prohradetail zápasu
21.11.19
1. kolo
vs. Ignacio Carou7-5, 6-0 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
16.11.19
2. kolo
vs. Karlo Cubelic6-4, 6-0 výhradetail zápasu
16.11.19
čtvrtfinále
vs. Joao Lucas Reis Da Silva1-6, 1-6 prohradetail zápasu
15.11.19
1. kolo
vs. Mateus Alves (2001)1-6, 7-64, 6-4 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
07.11.19
2. kolo
vs. Tigre Hank4-6, 6-73 prohradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Gabriel Ciro Da Silva6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Peru Lima Challenger - antuka
22.10.19
1. kolo
vs. Tomas Martin Etcheverry2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Brazil M15 Sao - antuka
18.10.19
čtvrtfinále
vs. Matias Zukas4-6, 6-2, 4-6 prohradetail zápasu
17.10.19
2. kolo
vs. Lautaro Agustin Falabella6-3, 6-1 výhradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Facundo Juarez6-3, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
Brazil M25 Rio - antuka
11.10.19
2. kolo
vs. Matias Zukas1-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
11.10.19
čtvrtfinále
vs. Tomas Martin Etcheverry6-2, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
10.10.19
1. kolo
vs. Conner Huertas Del Pino6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Chile M15 Santiago - antuka
04.10.19
čtvrtfinále
vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen5-7, 5-7 prohradetail zápasu
03.10.19
2. kolo
vs. Leonardo Aboian6-75, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Esteban Bruna6-2, 0-6, 6-1 výhradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
23.09.19
kvalifik.
vs. Tomas Farjat4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
19.09.19
2. kolo
vs. Guido Ivan Justo6-1, 6-76, 0-6 prohradetail zápasu

Felipe Derdoy - poslední zápasy

Argentina M25 Cordoba - antuka
26.02.20
1. kolo
vs. Gabriel Alejandro Hidalgo2-6, 2-6 prohradetail zápasu
25.02.20
2. kolo kval.
vs. Juan Martin Fumeaux6-0, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Esteban Bruna7-68, 1-6, 11-9 výhradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Alejandro Mendoza6-2, 7-66 výhradetail zápasu
Argentina M15 Junin - antuka
23.10.19
1. kolo
vs. Genaro Alberto Olivieri3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Chile M15 Santiago - antuka
02.10.19
1. kolo
vs. Juan Bautista Torres0-6, 5-7 prohradetail zápasu
02.10.19
kvalifik.
vs. Gaston Erhardt6-3, 6-2 výhradetail zápasu
30.09.19
1. kolo kval.
vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola7-64, 6-3 výhradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
18.09.19
1. kolo
vs. Michel Vernier1-6, 1-6 prohradetail zápasu
17.09.19
kvalifik.
vs. Mariano Navone0-6, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Matias Riva4-6, 6-3, 10-2 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Manuel Barros6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Belgium M15 Koksijde - antuka
15.08.19
2. kolo
vs. Simon Beaupain3-6, 6-73 prohradetail zápasu
14.08.19
1. kolo
vs. Alec Adamson7-5, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
13.08.19
kvalifik.
vs. Goran Duquesne6-4, 6-1 výhradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Marc Guardeno6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Romania M15 Targu - antuka
07.08.19
1. kolo
vs. Bogdan Ionut Apostol2-6, 1-6 prohradetail zápasu
06.08.19
kvalifik.
vs. Vladimir Filip2-6, 6-3, 10-2 výhradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Obrad Markovski6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Romania M15 Chitila - antuka
30.07.19
kvalifik.
vs. Bogdan Borza3-6, 3-6 prohradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Matias Riva6-0, 6-3 výhradetail zápasu
France M25 Troyes - antuka
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Ivan Davydov2-6, 6-3, 6-10 prohradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Mariano Navone3-6, 6-3, 9-11 prohradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
30.04.19
kvalifik.
vs. Santiago Besada6-4, 0-6, 7-10 prohradetail zápasu
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Marco Saffratti2-6, 6-2, 12-10 výhradetail zápasu
Argentina M15 Pinamar - antuka
03.04.19
1. kolo
vs. Tomas Gerini4-6, 1-6 prohradetail zápasu
02.04.19
kvalifik.
vs. Luciano Doria1-6, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
01.04.19
1. kolo kval.
vs. Lautaro Agustin Falabella6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Argentina M15 Pinamar - antuka
25.03.19
1. kolo kval.
vs. Juan Manuel Cerundolo1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Argentina M15 Pinamar - antuka
18.03.19
1. kolo kval.
vs. Gaston Tonello1-6, 1-6 prohradetail zápasu
<