INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexander Shevchenko vs. Arklon Huertas Del Pino - Vzájemné zápasy
18.02.19 | 1. kolo kval. | Arklon Huertas Del Pino | Alexander Shevchenko | 7-66, 6-0 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Alexander Shevchenko form & Arklon Huertas Del Pino form
Alexander Shevchenko - poslední zápasy
Munich - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 7-66, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
06.04.24 1. kolo kval. | vs. Federico Coria | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Matteo Berrettini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 2. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 6-74, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.24 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 1-3, - Alexander Shevchenko - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 6-3, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Daniil Medvedev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Grigor Dimitrov | 6-72, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Holger Rune | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Zhizhen Zhang | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Alexander Bublik | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Gregoire Barrere | 7-63, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 7-64, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Holger Rune | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
11.11.23 finále | vs. Ugo Humbert | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 semifinále | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Karen Khachanov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Mate Valkusz | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Felix Auger Aliassime | 6-72, 6-3, 6-71 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 6-77, 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 6-3, 7-68 | detail zápasu |
Arklon Huertas Del Pino - poslední zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Valerio Aboian | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Igor Gimenez | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Vitek Horak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 7-5, 6-71, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Wilson Leite | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 1. kolo | vs. Luis Britto | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Ignacio Buse | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ramiro Amarilla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Arequipa - antuka | ||||
10.08.23 čtvrtfinále | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Frazier Rengifo | 6-1, 6-2 | detail zápasu |