ZÁPAS
06.07.14 | 2. kolo kval. | Ariel Behar | Sean Thornley | 6-3, 6-2 | Portoroz Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ariel Behar | Sean Thornley | |
1. podání % | 26/39 (67%) | 30/50 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/26 (73%) | 16/30 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/13 (69%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 27/50 (54%) | 11/39 (28%) |
Vyhrané body celkem | 55/89 (62%) | 34/89 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
31.05.89, 34 Let
180 cm
65 kg
Hraje pravou rukou
86 288 $
31.05.89, 34 Let
180 cm
65 kg
Hraje pravou rukou
86 288 $
Ariel Behar vs. Sean Thornley - Vzájemné zápasy
06.07.14 | 2. kolo kval. | Ariel Behar | Sean Thornley | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Portoroz Challenger | tvrdý |
Ariel Behar form & Sean Thornley form
Ariel Behar - poslední zápasy
Santos Challenger - antuka | ||||
18.04.15 1. kolo kval. | vs. Tiago Lopes (BRA) | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chile F2 - antuka | ||||
23.02.15 2. kolo kval. | vs. Tomas Buchhass | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.15 1. kolo kval. | vs. Felipe Ignacio Guerrero Fuentealba | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.02.15 kvalifik. | vs. Mariano Kestelboim | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Chile F1 - antuka | ||||
16.02.15 1. kolo kval. | vs. Benjamin Fuenzalida | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.02.15 2. kolo kval. | vs. Dante Gennaro | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
16.02.15 kvalifik. | vs. David Volfson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chile F12 - antuka | ||||
22.12.14 1. kolo | vs. Hans Podlipnik-Castillo | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
22.12.14 2. kolo kval. | vs. Lucas Lima De Freitas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.12.14 kvalifik. | vs. Javier Araya | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Brazil F15 - antuka | ||||
24.11.14 1. kolo | vs. Nikola Cacic | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
24.11.14 2. kolo | vs. Matias Rodolfo Buchhass | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
18.11.14 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
08.11.14 2. kolo kval. | vs. Michael Linzer | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
08.11.14 1. kolo kval. | vs. Diegori Rosselet | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Cordoba Challenger - antuka | ||||
19.10.14 2. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.14 1. kolo kval. | vs. Sergio Galdos | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
San Juan - antuka | ||||
11.10.14 1. kolo kval. | vs. Dante Gennaro | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
14.09.14 | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 1-2, - Ariel Behar - skreč | detail zápasu | |
Recanati Challenger - tvrdý | ||||
12.07.14 1. kolo kval. | vs. Filip Veger | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
07.07.14 kvalifik. | vs. Filip Veger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.14 2. kolo kval. | vs. Sean Thornley | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.14 1. kolo kval. | vs. Franko Miocic | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
29.06.14 1. kolo kval. | vs. Richard Becker | 3-6, 1-2, - Ariel Behar - skreč | detail zápasu | |
Padova Challenger - antuka | ||||
22.06.14 2. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.14 1. kolo kval. | vs. Marco Bergagnin | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Furth Challenger - antuka | ||||
01.06.14 1. kolo kval. | vs. Christian Hirschmueller | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.06.14 2. kolo kval. | vs. Jason Murray Kubler | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
26.04.14 1. kolo kval. | vs. Sergio Galdos | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Santos Challenger - antuka | ||||
19.04.14 1. kolo kval. | vs. Tiago Lopes (BRA) | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Sean Thornley - poslední zápasy
Surbiton Challenger - tráva | ||||
06.06.15 1. kolo kval. | vs. Andrew Whittington | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.06.15 2. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kenitra Challenger - antuka | ||||
20.09.14 1. kolo kval. | vs. Younes Rachidi | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
06.07.14 2. kolo kval. | vs. Ariel Behar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.14 1. kolo kval. | vs. Tristan Tringali | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
26.04.14 1. kolo kval. | vs. Andrew Carter | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
26.10.13 1. kolo kval. | vs. Gregory Ouellette | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Izmir Challenger - tvrdý | ||||
14.09.13 1. kolo kval. | vs. David Rice | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
07.09.13 1. kolo kval. | vs. Efe Yurtacan | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.13 2. kolo kval. | vs. David Rice | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Eskisehir Challenger - tvrdý | ||||
13.07.13 1. kolo kval. | vs. Sonchat Ratiwatana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
15.06.13 1. kolo kval. | vs. Liam Broady | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tráva | ||||
02.06.13 1. kolo kval. | vs. John-Patrick Smith | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
USA F10 - tvrdý | ||||
15.04.13 1. kolo | vs. Milan Pokrajac | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.04.13 2. kolo kval. | vs. Renier Moolman | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
15.04.13 2. kolo | vs. Luke Saville | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.13 kvalifik. | vs. Strong Kirchheimer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
USA F9 - tvrdý | ||||
08.04.13 kvalifik. | vs. Sasha Ermakov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.13 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.13 2. kolo kval. | vs. Bret Berryman | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
24.03.13 2. kolo kval. | vs. Marek Michalicka | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.13 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moreno Figueroa | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
25.02.13 kvalifik. | vs. Antonio Mastrelia | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.02.13 2. kolo kval. | vs. Alexander Jhun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
28.01.13 2. kolo kval. | vs. Jack Findel-Hawkins | 4-4, - Sean Thornley - skreč | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
21.01.13 kvalifik. | vs. Romain Bauvy | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.01.13 1. kolo | vs. Scott Griekspoor | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.13 čtvrtfinále | vs. Christian Harrison | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
21.01.13 2. kolo | vs. Michael Lammer | 7-5, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
21.01.13 2. kolo kval. | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-3, 7-5 | detail zápasu |