Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
23.06.91, 32 Let
46 105 $
23.06.91, 32 Let
46 105 $
Aoran Wang vs. Adam Taylor - Vzájemné zápasy
19.10.15 | kvalifik. | Aoran Wang | Adam Taylor | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Australia F9 | tvrdý |
Aoran Wang form & Adam Taylor form
Aoran Wang - poslední zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Ryotaro Matsumura | 0-3, - Aoran Wang - skreč | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jinpeng Tang | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Jie Cui | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Nam Hoang Ly | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Li Tu | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 7-63, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
20.08.23 kvalifik. | vs. Hanwen Li | 5-7, 0-2, - Aoran Wang - skreč | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Jie Cui | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Xiaofei Wang | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Linang Xiao | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Baotou - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Xiaofei Wang | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
M25 Fuzhou - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Xiaofei Wang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Bingyu Yu | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Zhe Li | 2-2, - Aoran Wang - skreč | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
02.07.23 finále | vs. Yan Bai | 2-6, - Aoran Wang - skreč | detail zápasu | |
01.07.23 semifinále | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Xiaofei Wang | Xiaofei Wang - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Isaac Becroft | 6-4, 3-6, 1-2, - Aoran Wang - skreč | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Jeremy Jin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Zhe Li | 1-2, - Aoran Wang - skreč | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Tianhui Zhang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jeremy Jin | 6-71, 2-6 | detail zápasu |
Adam Taylor - poslední zápasy
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Blake Mott | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mick Veldheer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Blake Mott | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Arjun Mehrotra | 3-2, Arjun Mehrotra - skreč | detail zápasu | |
31.08.20 1. kolo | vs. Georgije Babic | 6-1, 6-73, 10-9 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo | vs. Tomislav Edward Papac | 2-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
22.08.20 1. kolo | vs. Cameron Edward Smith | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. David Barclay | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Georgije Babic | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Marious Zelba | 3-6, 2-5 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Corey Gaal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. James McCabe | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Geelong - tráva | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Jordan Smith | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Brandon Laubser | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. James Ibrahim | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Jayden Court | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Australia F3 - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Feda Bilic | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Australia F2 - tráva | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Joshua Charlton | 7-63, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Australia F1 - tráva | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Ibrahim Kibet Yego | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Hamish Youl | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Australia F3 - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Greg Polmans | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Australia F2 - antuka | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Greg Polmans | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Guccione | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Indonesia F3 - tvrdý | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Arthur Weber | 4-6, 3-6 | detail zápasu |