Anze Arh vs. Yu Lun Xie 01.03.2020

Anze Arh vs. Yu Lun Xie 01.03.2020 - M15 Antalya - porovnání

ZÁPAS

01.03.201. kolo kval.Anze Arh Yu Lun Xie 6-0, 6-0 Turkey M15 Antalya antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-0

Anze Arh
Slovinsko
14.02.99, 21 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Čína
06.02.00, 20 Let







Yu Lun Xie
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Anze Arh vs. Yu Lun Xie - Vzájemné zápasy

01.03.201. kolo kval.Anze ArhYu Lun Xie6-0, 6-0 detail zápasuTurkey M15 Antalya antuka

Anze Arh - poslední zápasy

Turkey M15 Antalya - antuka
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Danylo Veremeychuk5-7, 7-62, 8-10 prohradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Yu Lun Xie6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M25 Antalya - antuka
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Bogdan Ionut Apostol6-3, 2-6, 7-10 prohradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Moritz Stoeger6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Luca Prevosto6-3, 4-6, 6-10 prohradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Philip Bachmaier6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
21.01.20
kvalifik.
vs. Valentin Lapalu1-6, 1-6 prohradetail zápasu
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Halil Aydogdu7-5, 6-2 výhradetail zápasu
19.01.20
1. kolo kval.
vs. Jonathan Atwater6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
16.01.20
2. kolo
vs. Javier Barranco Cosano1-6, 1-6 prohradetail zápasu
15.01.20
1. kolo
vs. Gianni Mina6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - skrečvýhradetail zápasu
14.01.20
kvalifik.
vs. Osman Torski6-3, 2-6, 10-7 výhradetail zápasu
13.01.20
2. kolo kval.
vs. Antonio Mazzeo6-75, 6-2, 10-8 výhradetail zápasu
12.01.20
1. kolo kval.
vs. Timothy Lim6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
08.01.20
1. kolo
vs. Mert Alkaya6-71, 3-6 prohradetail zápasu
08.01.20
kvalifik.
vs. Zakhar Trapeznikov6-4, 6-3 výhradetail zápasu
07.01.20
2. kolo kval.
vs. Nils Igor Loechterfeld6-2, 6-3 výhradetail zápasu
05.01.20
1. kolo kval.
vs. Mykyta Shurubura6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
15.12.19
1. kolo kval.
vs. Linus Frost- prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Colin Van Beem6-77, 2-6 prohradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. David Chelidze6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
07.11.19
2. kolo
vs. Riccardo Bonadio4-6, 0-6 prohradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Paul Woerner1-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
29.10.19
kvalifik.
vs. Tristan Boyer6-3, 2-6, 8-10 prohradetail zápasu
28.10.19
2. kolo kval.
vs. Yuji Arimura6-2, 3-6, 10-4 výhradetail zápasu
27.10.19
1. kolo kval.
vs. Ruben Busch6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
08.10.19
kvalifik.
vs. Michael Weindl3-6, 0-3, - Anze Arh - skrečprohradetail zápasu
07.10.19
2. kolo kval.
vs. Igor Saveljic6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
23.09.19
kvalifik.
vs. Leopold Zima3-6, 4-6 prohradetail zápasu
22.09.19
2. kolo kval.
vs. Stepan Beresnev6-4, 6-0 výhradetail zápasu

Yu Lun Xie - poslední zápasy

Turkey M15 Antalya - antuka
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Anze Arh0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Turkey M25 Antalya - antuka
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Ivan Davydov1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
26.01.20
2. kolo kval.
vs. Daniel Litvinov4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
19.01.20
1. kolo kval.
vs. Faris Zakaryia3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
12.01.20
1. kolo kval.
vs. Mohamed Moussa1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Victoras Zervoudakis1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
28.10.19
2. kolo kval.
vs. Luka Miklavcic0-6, 1-6 prohradetail zápasu
27.10.19
1. kolo kval.
vs. Jack Hodges6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Berk Ilkel2-6, 0-6 prohradetail zápasu
China M15 Nanchang - antuka
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Ruiyang Feng6-0, 6-2 výhradetail zápasu
29.09.19
2. kolo kval.
vs. Zhao Zhao1-6, 2-6 prohradetail zápasu
China M15 Nanchang - antuka
15.09.19
1. kolo kval.
vs. S.prithvi Sekhar1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Portugal M15 Castelo - tvrdý
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Filipe Brandao1-6, 1-6 prohradetail zápasu
China M25 Luzhou - tvrdý
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Zhao Zhao2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Italy M25 Santa - antuka
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Remy Bertola1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Italy M25 Santa - antuka
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Matej Sabanov0-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy M25 Santa - antuka
01.04.19
1. kolo kval.
vs. Yan Sabanin3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
04.03.19
1. kolo kval.
vs. Luis Gomar Monio1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Thailand Thailand F5 - tvrdý
29.09.18
1. kolo kval.
vs. David Agung Susanto1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Thailand Thailand F4 - tvrdý
22.09.18
1. kolo kval.
vs. Daisuke Sumizawa4-6, 0-4, - Yu Lun Xie - skrečprohradetail zápasu
Thailand Thailand F3 - tvrdý
01.09.18
1. kolo kval.
vs. Akanit Pumjit2-6, 1-6 prohradetail zápasu
China China F13 - antuka
19.08.18
2. kolo kval.
vs. Zhao Zhao3-6, 3-6 prohradetail zápasu
China China F3 - antuka
20.01.18
1. kolo kval.
vs. Jianhui Li4-6, 1-6 prohradetail zápasu
China China F2 - antuka
13.01.18
1. kolo kval.
vs. Jianhui Li0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Italy Italy F34 - antuka
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Hans Albert Schubert2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Portugal Portugal F19 - tvrdý
18.09.17
1. kolo kval.
vs. Tomas Anacleto6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Spain Spain F32 - antuka
05.10.15
1. kolo kval.
vs. Timo Lanz1-6, 0-6 prohradetail zápasu
<