Slovinsko
14.02.99, 25 Let
14.02.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
13.01.92, 32 Let
13.01.92, 32 Let
Anze Arh vs. Arpit Sharma - Vzájemné zápasy
24.09.18 | kvalifik. | Anze Arh | Arpit Sharma | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Egypt F20 | antuka |
Anze Arh form & Arpit Sharma form
Anze Arh - poslední zápasy
M25 Kiseljak - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Arpit Sharma - poslední zápasy
M15 New - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Sahil Gaware | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kolkata - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Kevin Portmann | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
12.11.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Figueiredo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Jake Delaney | 2-6, 1-1, - Arpit Sharma - skreč | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Raheel Manji | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Lefa Ashley Sibanda | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Jagmeet Singh | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Yaojie Zeng | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Ruiyang Feng | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cameroon F2 - tvrdý | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Evan Furness | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.12.18 1. kolo | vs. Domen Gostincar | 0-6, 7-68, 7-63 | detail zápasu | |
Cameroon F1 - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Sai Saran Reddy Byreddy | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Bernard Nkuh | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Mozambique F2 - tvrdý | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Sheil Kotecha | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Jamie Davies | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Alex Brenner | 4-6, 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
Mozambique F1 - tvrdý | ||||
04.11.18 kvalifik. | vs. Jatin Dahiya | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F21 - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F20 - antuka | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Anze Arh | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Sebastian Murillo | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Giacomo Fiori Cimati | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F19 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Nicola Caron | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F18 - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Jeff Guerrero | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Linus Bilfinger-Sanchez | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Julian Onken | 0-6, 3-6 | detail zápasu |