Slovinsko
14.02.99, 25 Let
14.02.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Anze Arh vs. Alessandro Ingarao - Vzájemné zápasy
21.01.19 | kvalifik. | Anze Arh | Alessandro Ingarao | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Anze Arh form & Alessandro Ingarao form
Anze Arh - poslední zápasy
M25 Kiseljak - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Alessandro Ingarao - poslední zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Beconi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Leo Borg | 7-613, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Daniel Bagnolini | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jared Thompkins | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Gabriele Piraino | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dimitur Simeonov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.04.23 1. kolo | vs. Andrej Nedic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Lav Ban | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Tim Heger | 6-78, 6-75 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 3-6, - Alessandro Ingarao - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-75, 7-63, 4-10 | detail zápasu | |
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Josef Southcombe | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. James Hartson | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 0-6 | detail zápasu |